Wpis z mikrobloga

Pytanie do normików którzy są w #zwiazki ze zużytymi #rozowypasek (t.j takimi które były już użytkowane przez poprzedniego właściciela)
Jak czujecie się z faktem, że dziurka waszej księżniczki była ostro drillowana przez #chad jego #!$%@? który był niczym 2600-woltowa młotowiertarka Eurotec RH-2600 SDS aż sąsiadowi Januszowi po drugiej stronie boazeria ze ściany prawie poodpadała, że jego przepotężna pała która ledwo się zmieściła do tej nastoletniej cipeczki wbiła się niczym taran do imperium bizantyjskiego i rozerwała na strzępy jej błone, że jej szyjka macicy została podrażniona przez żołądź jego żylastego #!$%@? a jego gęsta sperma była w niej głębiej niż rosyjscy naukowcy w odwiercie SG-3?
#blackpill #przegryw #seks
  • 31
@TrenchCoatMafia:
Bede sie czuc tak samo jak moja wybranka, kiedy sie w koncu spotkamy. Swoich podbojow i wybrykow na pewno nie bede ukrywal (na pierwszej randce sie raczej nie bede wychylac). Lepiej, mam nadzieje na kilka ciekawych historyjek z jej strony. Tak dlugo jak oboje som zdrowi... nie mam zadnego problemu. ¯\_(ツ)_/¯