Wpis z mikrobloga

@rowerowyrajd: w NB Zante Pursuit nabiegałem 1800 km i nic się nie rozwaliło, tylko sie trochę uklepały. 1080v10 mają już ponad 1200 km i też bez większych śladów zużycia. Niedawno zacząłem też biegać w Rebel v2, ale mają dopiero kilkadziesiąt km. Może trafiasz na pechowe modele, ale może to zależeć np. od techniki biegu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rowerowyrajd: czy przypadkiem nie wiążesz butów za luźno? Ja wycieram zapiętki prawie w każdych butach, nawet w asicsach ale ostatnio wiążę sznurowadła mocniej i pięta już nie przemieszcza się. Może to to.
@ovoc: zawsze wiążę mocno a wmoich pierwszych reebokach za ponad sto zł 10 lat temu biegałem parę lat i jeszcze po podwórku w nich chodzilem i dopiero się rozpadly . A NB za parę stów mnie raz zawiodły i mam teraz uraz..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rowerowyrajd: polecam sprawdzać Zalando Lounge i strony Nike i Adidas, bo często są promki. Teraz akurat jest promka w Adidas - letnia wyprzedaż i jeszcze dodatkowe -20%. Supernova do wyrwania za mniej niż 200 zł.

Na Zalando lounge przed chwilą była promka na Nike, może jeszcze coś zostało. Tylko że tam szybko schodzą rzeczy w popularnych rozmiarach.