Wpis z mikrobloga

Murki mam pytanie czy studiuje ktoś z was może filologię angielską na swps albo uw, zastanawiam się właśnie nad tym kierunkiem na tych uczelniach,generalnie dużym plusem swps jest to, że są tam dwujęzyczne czyli angielski + inny język a z tego co widziałem uw ma tylko angielski, ale z kolei cena za rok studiów na swps trochę mnie zabija xd generalnie którą z tych dwóch uczelni polecacie pod ten kierunek ? a może są jeszcze jakiś inne warte uwagi w Warszawie.
#swps #uw #studbaza #warszawa
  • 10
  • Odpowiedz
@plazmodesma nie wiem jak z programem, ale na filologii angielskiej na UW musisz znać też inny język na B2, bo nie możesz zdawać egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego. Więc w praktyce i tak kończysz licencjat że znajomością dwóch języków na dobrym poziomie.
  • Odpowiedz
@plazmodesma ktoś z mojej rodziny tam studiował, teraz ta osoba robi magisterkę na tej samej uczelni, więc chyba jest zadowolona / nie było tak źle. Wiem, że miała problemy ze zdaniem niemieckiego na B2, ale ostatecznie jakoś poszło ;)
  • Odpowiedz
Sorry, OP-ie, że off-top, ale mam pytanko.

@maegalcarwen: @FreakingAwesome: zamierzam rekrutować się na Filologię angielską na UW po licencjacie z innej uczelni. Gdzie dokładnie jest ta informacja, że musi być i drugi język? Zdaje się, że na stronie rejestracji wymagali tylko certyfikatu językowego z angielskiego na C1 oraz jednej z trzech części jakiegoś egzaminu wewnętrznego (kultura AmE/BrE albo lingwistyka). Chodzi mi o czystą filologię angielską; widziałam, że na licencjat rekrutowało
  • Odpowiedz