Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, pisałem w tym roku maturkę i pora na wybór studiów. Chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych ludzi.
Jako że moje rodzeństwo już studiuje w stolicy, a rodziców nie będzie stać na utrzymanie kolejnego mieszkania to jestem ograniczony do wyboru studiów w tym mieście.
Jedyną opcją jest informatyka, której od zawsze jestem pasjonatem. Poszła prawie na 100%, gorzej z matmą. Policzyłem sobie przewidywane punkty i wychodzi na to że na PW i UW jestem idealnie na progach (PW 18x UW ~89). Jako że jestem na skraju to dobrze wybrać asekuracyjnie jeszcze jakąś uczelnie. I tutaj rodzi się pytanie, SGGW czy WAT? Jakieś doświadczenia, co polecacie dla uwięzionych w Warszawie. Ogólnie widzę że niezły rozstrzał, bo albo ledwo się dostanę na PW i UW, albo przebijam dwukrotnie próg na WAT XD
#studia #studbaza #informatyka #pw #uw #wat #sggw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cb56f2c75928000a7298cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania z posta wynika, że jesteś przywiązany nie tylko do miasta ale również i do mieszkania. Na WAT jest słaby dojazd, SGGW trochę lepiej, przy czym nie sądzę, żeby poziom informatyki bardzo się tam różnił. Polecam Ci PW, będziesz tam w towarzystwie mózgów takich jak Ty, na pewno łatwo wejdziesz na rynek pracy już w trakcie studiów.