Wpis z mikrobloga

Ani nie usłyszysz u mnie na profilu o problemach

@Towarzysz_Moskvin: no jeśli dla Ciebie problem stanowi to, że kobiety lecą na mężczyzn o wyższej wartości to raczej ty jesteś incelem.
Ja nie widze tego cytatu w kontekście problemu, a faktu.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco:

no jeśli dla Ciebie problem stanowi to, że kobiety lecą na mężczyzn o wyższej wartości to raczej ty jesteś incelem. Ja nie widze tego cytatu w kontekście problemu, a faktu.

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Rewolucja seksualna która miala być postępem tak naprawde cofneła ludzkość do prymitywnych form relacji damsko męskich.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tak jak pisałem wyżej, nie twój interes xD


@ImInLoveWithTheCoco: Jesli sam wtykasz nos w prywatne sprawy innych osób i sugerujesz ile dzieci dla dobra spoleczenstwa powinny urodzić. To jak najbardziej informacja czy realnie przyczyniłeś się do rozwoju społeczeństwa robiąc przynajmniej trójkę bombelkow jest w moim interesie jako obywatela tego kraju
To ile narobiles brajankow?
  • Odpowiedz
@Mikka: Oczywiście że nie. Problem pojawia się gdy owa osoba zaczyna #!$%@?ć się do innych że nie rodzą dzieci. Hipokryzja taka ¯\_(ツ)_/¯

A co do inceli to spora grupa wykopków spod pewnego tagu mocno nad tym ostracyzmem pracuje. Słowo incel już dawno nie oznacza tego samego co na początku.
  • Odpowiedz