Wpis z mikrobloga

@juzwos: A widzisz, jednak kampania potrzebna, bo zesrałeś się, a nie zrozumiałeś. Ta kampania nie mówi, że matki nie istnieją, tylko że kobieta ciężąrna jest kobietą ciężarną, a matką staje się po narodzinach dziecka. Zrozumiano? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: Nie krępuj się, płakać nie będę, skoro nawet dwóch zdań nie jesteś w stanie przeczytać ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw pytanie-zagadka dla ciebie: Matką ilu dzieci jest kobieta, która była trzy razy w ciąży, ale za każdym razem poroniła?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: no właśnie nie do końca - matka wg tej rozpiski jest konstruktem społecznym, czyli to miano po porodzie określa/identyfikuje osobę ciężarną (zwróć uwagę - osoba, nie kobieta!) jeśli ona tego chce
  • Odpowiedz
@juzwos: Od dziś proszę, aby organy ścigania nie nazywały mnie "gwałcicielem". Preferuję określenie "nagły kochanek". Identyfikuję się jako osoba nie rozumiejąca słowa "nie" i proszę, aby to uszanować.
  • Odpowiedz
@juzwos: matka to kobieta będąca rodzicem dziecka. Przecież nikt baby w ciąży nie nazywa matką, jest babą w ciąży i tyle. Jeszcze to "Matka to rola społeczna". No k---a CIĘŻKO WY J----E JEŁOPY ŻEBY TO NIE BYŁA ROLA SPOŁECZNA jeżeli ów matka jest nią dla jej dziecka.
  • Odpowiedz
@juzwos: spotkalem dziewczynke, ktora liczyla swoje lata wliczajac okres prenatalny. Jesli ciezarna jest matka, a wiek dziecka liczymy od poczecia, to za chwile age of consent spadnie do 14 lat i 3 miesiecy, co niechybnie ucieszy pewne bezzenne i spodniosceptyczne grupy.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: część, myślę że jesteś idiotą, bo pouczasz innych "co mówi ta kampania", podczas gdy pod spodem na obrazku są podane definicje co mówi wg autora, a nie zgadza się to z twoją narracją i pouczeniami.
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

kobieta ciężąrna

Zaraz zaraz, a skąd wiesz, że to "kobieta" a nie "osoba ciężarna niebinarna"? Narzucasz opresywną normatywność, prawaku

  • Odpowiedz
@TenTypZez: wciskasz swoją definicję i mówisz że OP nie zrozumiał kampanii, tymczasem to właśnie ty nie zrozumiałeś i nie zadałeś sobie trudu cały obrazek przeczytać.

Twoje "matką staje się po urodzeniu, zrozumiano?!" =/= Autora "matka to rola społeczna, osoba w ciąży nie musi być kobietą"

Oczywiście napisałeś prawdę, ale odnoście tego tematu, w dodatku atakując OPa, wyszedłeś trochę głupio. I powiedz mi że cytując "część, myślę" nie miałeś na myśli
  • Odpowiedz