Wpis z mikrobloga

@Kebab_po_browarze: Jeżeli chodzi o poziom rozczarowania, to jest podobny. Węgrzy mogli coś ugrać. Nawet strzelili bramke po spalonym. Mogło się wydarzyć coś magiczego w Budapeszcie dla Węgrów. Jednak, końcówka zweryfikowała. Przedewszystkim po 1 bramce, mocno tryhardowej musieli się otworzyć. I to skonczyło sie dalszą karą. Moim zdaniem Portugalia jest takim kozackim zespołem, ze to jednak my bardziej daliśmy d--y.
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Tez mialem kiedys jak Ty. Kilka lat nic nie robilem, a potem praca sie trafila, ktora lubie i tak do dzisiaj z mala przerwa. Pewnie u CB sie tez zmieni. Ale z--------o w januszexie za minimalna se nie wyobrazam.
  • Odpowiedz
@Lepper3001 Przejrzałem twój profil ale nie znalazłem odpowiedzi co potem. Moim zdaniem nie jesteś szczęśliwy ze swojego życia bo tak jakby na siłę co kilka dni się chwalisz tym całym neetowaniem a człowiek szcześliwy nie szuka aprobaty. Sam przez jakiś czas sporo neetowałem i żyłem minimalistycznie ale dlatego że przez kilka miesięcy pracowałem za granicą. Również jak ty nie widze sensu tyrania za grosze kosztem swojego zdrowia ale życie bez żadnego
  • Odpowiedz