Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 700
Czy kiedykolwiek posłowie debile wezmą się za problem palenia w mieszkaniach i na balkonach?
Serio mam dość wdychania tych oparów z gówna bo debil pode mną zdechnie na raka za 10 lat...
A mam zero możliwości w tym momencie bo oczywiście żadna ustawa tego nie reguluje xD
Ale jak włacze muzykę za głośno to przyjdzie pan bagieta i mi da pouczenie

#papierosy #zalesie #polska #prawo
  • 144
  • Odpowiedz
  • 1
@TyskiDaro

To też dowodzi, jak wypełniony idiotami jest ten kraj.


Jak dla mnie to idiotą jesteś ty ( ͡º ͜ʖ͡º) balkon jest częścią mieszkania, czyli jego własnością, może robić co chce,
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Miałem takiego palacza pod sobą, na szczęście się wyprowadził, ale codziennie rano czuć było dym bo jarał chyba przed wyjściem do roboty. Takie uroki mieszkania w chowie klatkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można powiesić kartkę albo poprosić żeby palił gdzie indziej, choć to raczej nic nie da...
  • Odpowiedz
Co za debil xD, kupił mieszkanie jaśnie pan i myśli, że będzie ludzi po kątach rozstawiać we własnych mieszkaniach. Jak nie umiesz normalnie w bloku żyć, to uważaj, żebyś kiedy w miche nie dostał, a zakładam, że jesteś zwykła #!$%@? bo żalisz się na wykopie zamiast pogadać z sąsiadem czy nie może palić na dworze. Zakładam, że wyłysiały zakolak po 30 co myśli, że życie wygrał kupując kurnik w mieście i nagle
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: jak się śmierdziele palacze oburzają xD
Jeszcze potrafię zrozumieć snus, nikomu nie przeszkadza, nie dymi. Wkładasz w jape i tyle.
Ale żeby jarać w 2021 roku, to w ogóle jest dla mnie niezrozumiałe, nigdzie indziej nie widziałem tylu śmierdzieli co w tym chlewie.
  • Odpowiedz
@heidd: a różnie, różnie. najczęściej jest zakłócanie spokoju (drący ryja gówniak, szczekający pies, wiercenie dla rozrywki), zasyfianie części wspólnych (np. śmieci/buty/wózki/rowery przed/obok drzwi), z czasem i groźby karalne/niszczenie mienia się zdarza, niekiedy jakieś przebudowy naruszające zakres części wspólnych - spory katalog się zbiera z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ktoś cię pod pistoletem trzyma w tym mieszkaniu ze wspólnym kominem wentylacyjnym? Chcesz być "tym sąsiadem", który całe życie ze wszystkimi po kolei walczy?


@wykopyrek: Ja wiem że wy polacy nie macie za grosz godności ale są chyba jakieś granice? Jak można być takim śmieciem ludzkim żeby pozwalać innym wchodzić ci na głowę? Mieszkasz w bloku z innymi to naucz się koegzystować, jak normalny, cywilizowany człowiek a nie mongoloidalny śmieć.
  • Odpowiedz