Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 700
Czy kiedykolwiek posłowie debile wezmą się za problem palenia w mieszkaniach i na balkonach?
Serio mam dość wdychania tych oparów z gówna bo debil pode mną zdechnie na raka za 10 lat...
A mam zero możliwości w tym momencie bo oczywiście żadna ustawa tego nie reguluje xD
Ale jak włacze muzykę za głośno to przyjdzie pan bagieta i mi da pouczenie

#papierosy #zalesie #polska #prawo
  • 144
  • Odpowiedz
a się palacze zesrały ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MarchwiowySok: czekaj, czekaj, ale kto tu sie zesral? osoba, ktora sobie na #!$%@? robi to na co ma ochote i moze (czyli palacze) czy moze osoby z dwumetrowym kijem w dupie, ktore chca zakazac tak oczywistej czynosci jak palenie we wlasnym mieszkaniu i na balkonie?
  • Odpowiedz
no, ja jestem takim sąsiadem, i co? po kilku latach z każdej strony jest spokój. kazdy doskonale juz rozumie granice, jakich nie nalezy przekraczac. edukacja w zakresie zasad wspołzycia społecznego, to świetna sprawa. co jakiś czas pojawi się świeżak, który zgrywa właśnie takiego cwaniaczka. między 1 a 4 przesłuchaniem na bagietach wymięka albo się wyprowadza ¯_(ツ)_/¯


@Karoleer: o #!$%@? xd wez wiecej opowiedz. 4 przesluchania za palenie w mieszkaniu czy
  • Odpowiedz
nie masz okien? Xdd


@Paczelokinka:
Ma i jak je otworzy, to mu leci dym od sąsiadów co palą na balkonie. Jeszcze żywo przy tym dyskutując, najlepiej przy muzyce odpalonej na cały regulator.
  • Odpowiedz
@Paczelokinka:
Teoretycznie ma za zadanie wyciągać z mieszkania gazy, ale w praktyce różnie bywa. Szczególnie jeśli sąsiad z dołu kopci jak smok w takiej kuchni czy łazience. Od niego wyciąga i #!$%@? do ciebie.
  • Odpowiedz