Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 700
Czy kiedykolwiek posłowie debile wezmą się za problem palenia w mieszkaniach i na balkonach?
Serio mam dość wdychania tych oparów z gówna bo debil pode mną zdechnie na raka za 10 lat...
A mam zero możliwości w tym momencie bo oczywiście żadna ustawa tego nie reguluje xD
Ale jak włacze muzykę za głośno to przyjdzie pan bagieta i mi da pouczenie

#papierosy #zalesie #polska #prawo
  • 144
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Z paleniem w mieszkaniu raczej niewiele się zrobi, wątpię, żeby podjęli tak "drastyczne" kroki. Co do balkonu, to obadaj regulamin swojej spółdzielni/wspólnoty, bo wiele już dawno zakazuje palenia na balkonie czy przez okno.
Przypuszczam, że powoli miasta będą wprowadzać tego typu zakazy. Pozostaje cierpliwość, a jeżeli regulamin zabrania, to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przy okazji, znamienne jest to, że tym razem każdy się raczej z opem zgadza, ale w temacie o drącym się ciągle na balkonie dzieciaku to już kogoś ostro zbesztali, że śmie mieć pretensje xD
  • Odpowiedz
@SKYFander mnie to #!$%@? strasznie, jak gowniaki ryja piłują na dworze, ale nie latam i nie robię inby sąsiadom, bo sam byłem gowniak i też mordę darłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MikiGRU: @MVPx2: @cotyotymwiesz:
Neandertalczycy się zesrali xD Oj jak kisnę. Przytaczaniem seksu/szczekania/płaczu/gotowania itp. argumentami dowodzicie tylko temu, że palą podludzie z rynsztoka społecznego, u których na bakier z myśleniem.
Mógłby tu pisać o ograniczonej immisji ww., która nijak się ma do wszędobylskiego dymu.... która szkodzi 10000 razy mniej... ale daruję sobie. Wy macie zaburzone rozumowanie, po was trzeba jechać prawem, a nie logiką.
Nie przeczytałem jeszcze
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: jak Ci idzie to tylko wentylacją i nie masz kuchenki/piecyka gazowego to weź zaklej sobie kratkę. U mnie w ogóle gazu nie ma w bloku ale relikt w postaci kratki w kuchni i łazience został. Plus śmietnik na -1 mamy akurat idealnie pod pionem od kuchni. Nonstop #!$%@?, zakleiłem folią spożywczą i problem rozwiązany.
  • Odpowiedz