Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 700
Czy kiedykolwiek posłowie debile wezmą się za problem palenia w mieszkaniach i na balkonach?
Serio mam dość wdychania tych oparów z gówna bo debil pode mną zdechnie na raka za 10 lat...
A mam zero możliwości w tym momencie bo oczywiście żadna ustawa tego nie reguluje xD
Ale jak włacze muzykę za głośno to przyjdzie pan bagieta i mi da pouczenie

#papierosy #zalesie #polska #prawo
  • 144
  • Odpowiedz
O #!$%@?. Mój sąsiada z góry tak jara w mieszkaniu. Na szczęście na dół to nie dociera. Ale przejść obok jego drzwi to trzeba brać wcześniej oddech na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja sam jako palacz czuję jak to #!$%@?. No ale ja nie palę* w mieszkaniu, nie palę na balkonie. #!$%@?, nie palę nawet w pobliżu wejścia do klatki, tylko pod śmietnikiem, żeby nikomu nie smrodzić
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Co za debil xD, kupił mieszkanie jaśnie pan i myśli, że będzie ludzi po kątach rozstawiać we własnych mieszkaniach. Jak nie umiesz normalnie w bloku żyć, to uważaj, żebyś kiedy w miche nie dostał, a zakładam, że jesteś zwykła #!$%@? bo żalisz się na wykopie zamiast pogadać z sąsiadem czy nie może palić na dworze. Zakładam, że wyłysiały zakolak po 30 co myśli, że życie wygrał kupując kurnik w
  • Odpowiedz
@OCIEBATON musisz zadzwonić do spółdzielni, że masz problem z wentylacją, ponieważ ci wciąga a nie wyciąga.
To już nie wolno w swoim domu palić? Weź się opanuj Mirku.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Lepiej być debilem dresem, niż pseudo arystokracją na kredycie co to mu dymek przeszkadza od sąsiada. Z doświadczenia mieszkania w bloku wiem, że taki dres to drzwi przytrzyma na klatce, dzień dobry powie i nie zadzwoni na policję jak imprezę zrobisz, a taka miękka faja jak ty to na klatce wzrok w druga stronę, i już za telefon do dzielnicowego jak mu coś po 22 brzdęknie. Żal się dalej
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Doskonale rozumiem, Mirku. Mam podobny problem. Nie po to mam okna, żeby zamiast świeżego powietrza wpuszczać dym ze śmierdzących ryjów kopciuchów. Zatrważający jest fakt, że przeszkadza to nawet mniej niż połowie mieszkańców np. Warszawy (tam były prowadzone badania) i są przeciwni zakazowi. To też dowodzi, jak wypełniony idiotami jest ten kraj.

@wykopyrek: @wykopyrek: @MikiGRU: @Qiudo: @MVPx2:
Otóż, baranie łby,
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: analogia z muzyką jest super i pokazuje, ze problem istnieje rzeczywiście. Każdego dnia typ na dole od samego rana zanim sie obudze pali szluga i wdycham go codziennie budząc sie XD oczywiście wizualnie widać, ze potrwa to dość krótko i gościa nie będzie ale jednak nie mam ochoty na to.
  • Odpowiedz
@nemezis_nyx: niestety ale jesli pojdziesz do sasiada i spytasz go idealnym sposobem o to czy przestanie u siebie w domu palic papierosy w konkretnych miejscach to reakcją bedzie beka i ochłodzenie relacji albo #!$%@? i ochłodzenie relacji ;p
  • Odpowiedz
@TyskiDaro ale się zesrałeś prymitywie

Płaczące dzieci, szczekające psy i seks za ścianą też nie jest niezbędny do życia. Także wróć debilu z jakimś argumentem do mojej wypowiedzi bo jakbyś mi przyszedł do domu z takimi żalami i słownictwem to szybko bym cię pogonił prostaku
  • Odpowiedz