Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#koronawirus #szczepienia #moderna

Jestem po dwóch dawkach Moderny, mam 27 lat, mam nadwagę (jestem wykopkiem-przegrywem) i jestem pewien, że po tej szczepionce czasami potrafi mi się dziwnie zakołatać (?) serce. Siedzę, siedzę, nic nie robię, nawet gruchy nie walę, a tu nagle trach, trach, bije jak oszalałe jakby miało mi dupą wyjść, potem przestaje świrować pawiana i nagle jeszce mocniej.

WTF.

Mogłem se wziąć tradycyjną szczepionkę typu Astra, zachciało mi się mRNA, sra to pies kur...a.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c91d1b174cfe000abe8d2e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#koronawirus #szczepienia #moderna
...

źródło: comment_1623793039solWLSuJgfPgjJ5247uPUE.jpg

Pobierz
  • 13
dziwnie zakołatać (?) serce


@AnonimoweMirkoWyznania: nie chce Cie straszyć, ale jedź na SOR, a już zdecydowanie jeśli zacznie Cie za mostkiem piec - wtedy już karetke wzywaj. Szczepienie czy nie, mogłeś to złapać po jakiejś innej infekcji

Dodatkowy skurcz to norma, ale jeśli masz go co chwile to masz zaburzenia rytmu, które mogą być objawem zapalenia mięśnia sercowego, a z tym #!$%@? nie ma żartów. W moim przypadku właśnie dodatkowy skurcz
Nie wiem, nie znam się ale tutaj jest złota rada wykopków - zwal se to ci przejdzie. Nie zaszkodzi a może pomoże ¯_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania Zapisz sie prywatnie do kardiologa i zrob EKG oraz echo serca. Opisz swoja sytuacje tak jak w poscie i jezeli migotanie przedsionkow nie pojawi sie w trakcie badania (a zwykle sie nie pojawia kiedy potrzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) ) doradzam Holtera. Nie patrz na kase to nie kosztuje majatek. Twoja przypadlosc niekoniecznie musi byc BEZPOSREDNIO powiazana ze szczepionka.