Wpis z mikrobloga

#szkola #oceny #nauka #kariera

Mam pytanie do prymusow szkolnych - jak potoczylo sie Wasze zycie? Osiagneliscie spektakularne sukcesy na gruncie prywatnym i zawodowym? Zgromadziliscie spory majatek? Ja znam kilku prymusow i oto ich historie:

- prymuska JW zostala lekarzem radiologiem, pracuje we Wroclawiu, widzialem ja niedawno w Porsche, ma meza lekarza i chyba 3 dzieci
- prymus DK zostal doradca inwestycyjnym, pracowal w Londynie i Holandii, zarobil na gieldzie pare milionow, jest obecnie prezesem biura maklerskiego, ma chyba z 10 nieruchomosci, wyksztacona zona (dyrektorka w korporacji), 2 corki
- prymuska KK - ma doktorat z biotechnologii, mieszka w Nowym Yorku na Manhatanie, ma meza multimilionera, ktory pisze oprogramowanie do inwestowania na gieldzie
- prymus WE - doktorat z matematyki, wyklada na uczelni, 2 dzieci i zona
- prymuska MG - jest teraz dyrektorka ds. finansow w jakiejs korporacji, ma meza i 1 dziecko
- prymus MS - pracowal jako inzynier budowlaniec, rzucil prace i ma agencje marketingowa, inwestuje w nieruchomosci i ma chyba z 6 mieszkan we wroclawiu, zona, 2 dzieci

Ja sam bylem prymusem w podstawowce i na studiach (nie w liceum, gdyz bylem ofiara bullyingu i mialem problemy z koncentracja). Mam majatek warty 2 miliony zl, kariere w korpo, obecnie rozwijam wlasna dzialanosc.
  • 1