Wpis z mikrobloga

Wiem, że to tylko screeny i może nie ma co tu pisać wielkiej analizy, ale my wyglądamy tu jak jakaś banda przegrywów już na starcie, jeszcze przed wyjściem na murawę. Jak oglądałem w tv to od razu pomyślałem, że nasi stoją jacyś zesrani i zrezygnowani, na mirko widziałem też dużo osób to zauważyło.
#mecz #reprezentacja #euro2020
Pobierz
źródło: comment_1623759332W0tbEHAH6NjGPn5ZMY3plL.jpg
  • 68
@LamajHarma: Already done. Nie samą reprezentacją kraj stoi, a Pucharów Europy panów Bońka, Dudka Dancera, Młynarczyka oraz Dzika Robercika nikt nie odbierze, a graczy nie 'wypaństwowi' ani nie zabierze obywatelstwa. Do tego Złoty Balon Pana Kapitana, ponadto Boniek był wybierany też do setki najlepszych dzików w historii piłki kopanej.
Jako, że panowie niewątpliwie wyhodowani zostali w Kraju Obsranym Gównem, a piłka nożna jest nie wiedzieć czemu klasyfikowana jako "sport narodowy" -
bo tacy jesteśmy, Polak to mentalny przegryw, nie wina zawodników to wina całego narodu od wielu pokoleń


@blablalbla: Nie #!$%@?, wcale to nie wina zawodników, wina komunizmu i zaborów że #!$%@? banda patałachów nie umie wygrać z 2x słabszym przeciwnikiem. Jakoś w siatkówkę, piłkę ręczną, Idze Świątek i innym ta mentalność nie przeszkadza tylko zawsze tym marnym kopaczom. Zawsze wszystko #!$%@? przeciwko nim
Nie #!$%@?, wcale to nie wina zawodników, wina komunizmu i zaborów że #!$%@? banda patałachów nie umie wygrać z 2x słabszym przeciwnikiem. Jakoś w siatkówkę, piłkę ręczną, Idze Świątek i innym ta mentalność nie przeszkadza tylko zawsze tym marnym kopaczom. Zawsze wszystko #!$%@? przeciwko nim


@Zaqwsxe: to,
piłka nożna to inny poziom, żaden sport się z nią nie równa, nie ma takich oczekiwań, takiej widowni, tylu milionów kibiców. Inni sportowcy nie mają takiej presji.


@blablalbla: już bez przesady, soccer w USA to sport ktory nikogo nie interesuje, w Azji też różnie z tym bywa. Finał LM i Super Bowl to wydarzenia które generują podobne liczby widzów. Najbogatsi piłkarze? Koniec pierwszej 10.

https://www.forbes.pl/ranking-najbogatszych-sportowcow

Zresztą, co to za argument że