Wpis z mikrobloga

Wiem, że to tylko screeny i może nie ma co tu pisać wielkiej analizy, ale my wyglądamy tu jak jakaś banda przegrywów już na starcie, jeszcze przed wyjściem na murawę. Jak oglądałem w tv to od razu pomyślałem, że nasi stoją jacyś zesrani i zrezygnowani, na mirko widziałem też dużo osób to zauważyło.
#mecz #reprezentacja #euro2020
Pobierz Ravastin - Wiem, że to tylko screeny i może nie ma co tu pisać wielkiej analizy, ale ...
źródło: comment_1623759332W0tbEHAH6NjGPn5ZMY3plL.jpg
  • 68
@Ravastin: Ktoś pisał o tym że Polska to kraj mentalnych przegrywów. Widać to przecież nie tylko w sporcie, czasem jak w karierze zawodowej rywalizujesz to czujesz podobnie. Może to kwestia tego że jesteśmy na równinie między wschodem i zachodem i tutaj strach i nie wychylanie się było korzystne ewolucyjnie, przetrwali ci co się pochowali w lasach jak było niebezpiecznie.
@Ravastin: bardzo słuszna obserwacja, pomyślałem o tym samym przed meczem.

Tak doprawdy to winowajcą jest tutaj PZPN z Bońkiem na czele. Trzymanie tak długi czas kompletnie fatalnego trenera jakim był Brzęczek jest niepodważalnym błędem, który nieudolnie próbowano gasić w ostatniej chwili Paolo Sousą. Zawodnicy o tym wiedzieli, stąd też takie a nie inne miny jeszcze przed meczem.

Padł też mit Lewandowskiego jako zawodnika kompletnego. Jest oczywiście zawodnikiem wybitnym, prawdopodobnie najlepszym w