Wpis z mikrobloga

@maciekson: @Cierpienie: który z was i kiedy grał w NMS? Przecież to jest dalej bubel i nijak ma się do prerenderowanych scenek w zapowiedzi. Dodali dużo rzeczy, ale to nijak nie naprawiło produktu. Może najnowszy dodatek "Expeditions" coś zmienił bo jest tam nacisk na coop, ale Origins mimo tony dodanego kontentu nie naprawił rozgrywki prawie wcale.
@Capo_di_Sicilia: interface jest super słaby i nieintuicyjny, gameplay loop polega na tym, że wykopujesz laserem kamyki, żeby ulepszyć laser, żeby wykopać kamyki, żeby ulepszyć statek, żeby polecieć na inną planetę, żeby wykopywać kamyki i tak w kółko. Misje poboczne, też w kółko to samo.
A najgorsze jest to, że to wszystko ostatecznie nie ma sensu, nie musisz ulepszyć sobie jakoś super broni, żeby pokonać jakiegoś bossa tylko ulepszasz broń bo tak,
@Turnam: po becie mysle, ze mozna juz zdecydowac, ale ja i tak kupie bo mam cala kolekcje i spedzilem w tej serii tysiace godzin, jedynie przy piatce sobie darowalem po 100h i wrocilem do bf4
@kaarp: W sumie nie dziwie Ci sie. Ja skupilem sie na fabule i nie zaglebialem sie zbytnio w rozbudowe bazy i zrobilem kilka misji pobocznych. Moze mam takie odczucie bo historia jest fajnie poprowadzona i umiejetnie burzy 4 sciane.