Wpis z mikrobloga

Ten pies wygrał Westminster Dog Show w USA. Mimo klimatyzacji, umieszczono go na chłodzącej poduszce, żeby się nie przegrzewał. Szkoda patrzeć na to, co ludzie robią z psami. W komentarzu jest bonusowe zdjęcie rentgenowskie innego psiego championa.

#pies #psy
r__k - Ten pies wygrał Westminster Dog Show w USA. Mimo klimatyzacji, umieszczono go ...

źródło: comment_1623745094QCyAhrYK2zPOeU86CgJGVN.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CyrekLax: opowiem smutną historie, znałam rodzine która bierze udział w takich wystawach ale z kotami oraz sami hodują rasowe koty żeby później sprzedawać za grubą kase bo ich koty wygrywały jakieś takie pokazy albo były na podium, urodził im sie kot genetycznie chory, ma wade kręgosłupa, słabo sie rozwijał wiec oni go uznali na straty i chcieli uśpić, odkupiłam go, tak chcieli go uśpić ale jak mówiłam że ja wezme
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r__k: owszem, jednak wciąż nikogo to nie obchodzi. Przerasowienie tyczy się w głównej mierze psów ras ozdobnych (owczarek niemiecki długowłosy się to nich również zalicza XD). Skoro dane psy są kupowane za wygląd, to nic w tym dziwnego, że ludzie mają w----------e na skutki uboczne wynaturzeń.

Bo to pierwszy raz człowiek pokazuje że próżny i głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@matra: Napisała to właścicielka
  • Odpowiedz
  • 5
@m0rgi Głupi ludzie też nie powinni istnieć, a jednak są i biorą udział w rozmowach, na temat których zielonego pojęcia nie mają.
Nie wiem o co ci chodzi, bo ani nigdy, techniczne rzecz biorąc, nie miałam amstaffa ani go nie posiadam, ale musisz być strasznym dzbanem żeby mieszać swoje urojenia w temat o chorych przerasowionych psach.

  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Słabo, że wzięli pieniądze w takiej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Hodowle, jeśli już szukają domów dla zwierząt z wadami, to chyba z zasady nie żądają za nie zapłaty. Znajoma wzięła pod opiekę psa tą drogą i hodowla zachowała się wzorowo pod każdym względem, jedynym warunkiem adopcyjnym było nierozmnażanie zwierzęcia / obowiązek kastracji. Przeprowadzili wywiad, żeby upewnić się, że pies będzie miał dobry dom, dali
  • Odpowiedz