Wpis z mikrobloga

@kokomo najlepsze że nie powinieneś dostać ani plusa bo nie mówisz nic zaskakującego tylko rzeczy oczywiste dla przeciętnego obserwatora piłki xd ale zapomniałem że to wykop.pl, pozdrawiam xd
  • Odpowiedz
Najlepszy piłkarz, wróć napastnik świata (choć bym z tym polemizował) nie jest cudotwórcą. Jest tylko napastnikiem.
To od najlepszego tenisisty swiata zależy czy mecz będzie wygrany czy nie a tutaj mamy piłkę nożną. Mamy 11 piłkarzy.

Lewy nie jest dobry w dryblingu żeby zrobił różnicę minieciem kilku przeciwników i podał na wolne pole do jakiegoś Piątka czy innego Zielińskiego.
Nie jest tez błyskotliwym pomocnikiem który znienacka poda do wysuniętego napastnika (który tez musiałby to wykorzystać)
Nie jest także znakomitym strzelcem z dystansu który kujnie z zaskoczenia.
  • Odpowiedz
@LukaszN: Rozwalają mnie te gwiazdy lat 90. które teraz pozują na ekspertów. Ja rozumiem, że mają wiedzę, doświadczenie jakieś, coś pograli, potrenowali. W takim razie przyjdź do studia, powiedz co nie działało w drużynie, pokaż przykładowe akcje, omów to jakoś tak żeby niedzielny widz zrozumiał źródło porażki. A nie taki Kowal co gada, że ze Słowakami przegraliśmy i Lewy c---a, a sam jakoś pewnie nie pamięta jak remisowali z Finlandią,
  • Odpowiedz