Wpis z mikrobloga

@rebahr ja to traktuje jak ciekawostke oraz jakis obraz nastrojow w danym momencie. Czy to kupujacych, czy naganiajacych.

Btw. Wieksze gówna sa non stop postowane na tagu. Nie zauwylem, zebys tam protestowal w podobny sposób i nie przeszakdza mi to.

Zrob z ta informacja co chcesz. ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urwis69: ograniczyłem się do śledzenia tagu właśnie przez głupoty, które tutaj, są umieszczane. A już te analizy to dopiero. Ale kij tam, ktoś wrzuci akurat, trafi i będzie prorokiem.
Serio. Obraz nastrojów na takich profilach? Równie dobrze ja mógłbym wrzucać info z profili mowiacych, że pies to bańka i pęknie. I w tym momencie bedzie 50/50 albo banka albo nie. Tyle są warte wieści z tych profili i 99% analiz.
I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urwis69: czaje. Tylko sam widzisz jak to wygląda. Sam mógłbym, się pokusić o analizy ale te analizy nie będą dobre. Czemu? Elon wypompował, pompa była ogromną, żarło jak wściekle. Poleciało w dół i szura po tym dole. Przylepiło się do btc i jest zależne od kursu btc jak wszytsko.
Elon próbował już kilka razy wypompac, ale to niewiele daje. Skoczy na chwilę do góry i zaraz wraca.
W między czasie elon
@rebahr w większości masz racje kolego. To, ze TT nie reaguje na Elona, akurat uważam za rzecz dobra. Nie do konca sie zgadzam z tymi nastrojami, bo jednak wiekszoscia portfeli kieruja emocje.
Nie jestem ekspertem i na pewno nie chce by ktos myslal, ze sie na takiego kreuje. Z pelna uczciwoscia i w swojej skromnosci szczerze watpie by ktos tak pomyslal nawet. Troszke powinienem doprecyzowac, chodzilo mi bardziej o nastroje zwyklych ludzi.