Wpis z mikrobloga

#reklama #logikarozowychpaskow #zdrowakobita
#zdrowie #pytanie

Niby nic strasznego w takiej reklamie, ale czy nie jest to promowanie niezdrowego trybu życia i obżarstwa? czy taka młoda gruba Grażyna nie pomyśli sobie przez to, że przecież to jest dobre i wyglądam dobrze skoro to reklamuje znana firma? Co następne?
CipakKrulRzycia - #reklama #logikarozowychpaskow #zdrowakobita 
#zdrowie #pytanie

...

źródło: comment_1623560519RAt3CQ1vzMbU4kGqBwJwCy.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CipakKrulRzycia:
Nie musisz mieć nadwyżki. Są sytuację gdzie nie jest to takie proste. Dlatego śmieje się z opinii, że nawet jedząc największe g---o możesz trącić tak jak byś jadł fajne jedzonko.
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: wczoraj ogladalam stroje kapielowe na shein (chinska stronka). wszystkie byly piekne na miniaturkach 10/10. gdy zaczelam przegladac opinie, w tym zdjecia uzytkowniczek doznalam szoku. tam byly rozne figury, duzo cellulitu, obwisle c---i, krzywe nogi, wielkie pupska. stroje wygladaly zupelnie inaczej, no szok, wiem. ale najlepsze jest to, ze babki pisaly, ze czuja sie w nich mega komfortowo i dodaje im to pewnosci siebie. tymczasem jestem ja, chudzinka, ktora wstydzi
  • Odpowiedz
@Consuelo: Cóż, od zawsze wiadomo, że pewność siebie i wysoka samoocena podnosi atrakcyjność bo nie szata zdobi człowieka. Rodzi się jednak pytanie czy te panie z tamtego forum mówią to szczerze bo co będzie jak zdejmą ten kostium?
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: no nie wiem, może po to że na plaży jest trochę gorąco jak się siedzi w golfie i długich spodniach ;)? W basenie też się raczej słabo pływa w długich spodniach.
  • Odpowiedz