Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dzień dwudziesty czwarty. Tag do obserwowania #greyinmay

Przepołowił się !! Mój pobyt oficjalnie się przepołowił :D. Dziś zaliczyłem 14 naświetlenie z 27. Ten fakt, plus jutrzejszy dzień dziecka obfitujący w wiktuały z domu lekko zrobiły mi dzień. Kolejnym kamyczkiem rzuconym na wały chroniące mnie przed morzem rozpaczy było względnie dobre znoszenie naświetlania. Nadal mam (przynajmniej nie dostrzegam pustych placy) włosy w miejscu naświetlania - a uwierzcie mi włosy mam rzadkie i cienkie. Nie dostrzegam infekcji grzybowych jamy ustnej ani jej owrzodzenia. Drgawki mięśni ustąpiły choć mięśnie nadal są słabsze - wprowadziłem wodę mineralną do diety, to chyba wyrównało minerały. Staram się codziennie trochę jej wypić, chociaż wiem że podstawą mojego dobrego samopoczucia jest odciągnięcie wody z organizmu. Wszystko to może być jeszcze przede mną, ale miłe jest, że narazie daję radę. Jestem pewien że rownoczesna chemia zmieniłaby ten stan na dużo gorszy.

Rozpoznałem dziś drugą osobę z guzem mózgu na oddziale. Nie zagadywalem do niej, ale dostrzegalny jest już plac naświetlań na jej głowie. Chyba widziałem ją kiedyś z chemią na stojaku. W ogóle to mam duży problem z kontaktami międzyludzkimi tutaj. Średnia wieku to coś koło 60 lat, więc giełda posiadanych chorób przewlekłych to 90% tematów. Mam ogromne kompleksy z tytułu swojej choroby i bardzo dotykają mnie pytania o to. Wiem, że jest tutaj masa osób w podeszłym wieku ale korzystniejszymi rokowaniami. Niby choroba to nie moja wina, ale czy winą szpetnej dziewczyny jest nos o kształcie klamki? No nie, a bądź co bądź urodę jej mocno psuje. Wiem o tym, że już przegrałem tę grę w życie. Niby jest możliwe odniesienie fenomenalnego sukcesu w dekadę, ale dotychczasowe 30 lat raczej mi tego nie wróży. Teraz myślę że powinienem tagować się również #przegryw

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem dwa ataki padaczkowego jeden w wieku 25 drugi 29 lat - wszystko opisałem wcześniej jak najobszerniej. Jak byś miał pytania to śmiało pisz