Wpis z mikrobloga

Drogi pamiętniczku
Założenie było takie zeby pisac co się dzieje a ze od niecalego roku nie działo się prawie nic to nie było co pisac.

Poza jedna panna którą mnie olała zaraz po spotkaniu i jednej z którą mam przyjacielskie stosunki przyszla kolej na trzecią kobietę z którą się spotkałem odkad jestem w wielkim mieście.

W sumie krotka piłka bo narazie niewiele się wydarzyło ale zobaczymy.

Zagadałem do niej tydzień temu na #tinder, nawet ladna mamy to samo miasto rodzinne i w tym samym miejscie pracujemy, oboje przyjechaliśmy na długi weekend do rodziców.

Gadaliśmy w różnej intensywności przez tydzień i nagle zaproponowała czy nie wpadnę do niej, usiądziemy na ławce pogadamy. I tak też się wczoraj stało. Nigdy tak szybko nie jechalem się z kimś spotkać bo uznaje ze im więcej o sobie wiemy tym łatwiej będzie rozmawiac na zywo.... I tak też się stało rozmawialiśmy ale po mojemu gadka kleiła się srednio, dziewczyna ladna, nawet ładniejsza niż na zdjęciach ale chemii nie było.

Jak wróciłem do siebie napisala ze bylo spoko A po mojej propozycji następnego spotkania powiedziala ze jaknajbardxidj możemy się spotkać.
Nie wiem czy nie wepcha mnie w friendzone :/ zobaczymy.

Będę pisał jak się rozwinie sytuacja A tymczasem ide na zakupy, fryzjer i do tej drugiej dziewczyny na Netflix & chill

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #przegrywwwielkimmiescie
  • 1