Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: Nie było napisane tam, że prawo do głosowania mają mieć tylko ci co popierają kradzież. Gdyby tak było, to każdy kapitalista powinien mieć prawo do głosowania, bo własność to kradzież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do:

postów skierowanych do Ciebie po prostu ignorujesz xD


@MrGalosh: Ignoruję bo jestem zajęty i rzucam tutaj tylko okiem raz na jakiś czas, chciałem wyrazić swoje obrzydzenie
  • Odpowiedz
Masz rację oczywiście. To dziecko mogło wcześniej wstawać i brać zimne prysznice, słuchając w trakcie podcastów Petersona.


@Tywin_Lannister: Mogłeś temu dziecku (i innym też) kupić żarcie, ale tego nie zrobisz bo jesteś j-----m biedakiem. Zarób i sam rozdawaj a nie wymuszasz dobroczynność na innych.
  • Odpowiedz
Nie kłam. Ignorujesz, bo nie umiesz odpowiedzieć na większość postów ¯_(ツ)_/¯


@MrGalosh: Byś mnie znał to byś wiedział, że jakbym miał wolny czas to bym tobie referat naprodukował, jak to niegdyś bywało...

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byś mnie znał to byś wiedział, że jakbym miał wolny czas to bym tobie referat naprodukował, jak to niegdyś bywało...


@Gaku745: czytaj - rodzice przestali mi dawać kieszonkowe i teraz musze malować jakieś kwiatki z mleka w Starbucksie ( )
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Słowo daję, że większość twoich wpisów właśnie tak wygląda xD Jakbyś nosił taką maskę, szczególnie jak wyzywasz kompletnie bezpodstawnie osoby o poglądach innych niż twoje od terrorystów, bandytów, zwyroli, jeszcze nie nazwałeś nikogo na #antykapitalizm mordercą i gwałcicielem, ale spokojnie, doczekamy się. Może jak ci się skończą leki na depresję to zaczniesz, będzie śmiesznie wtedy.
  • Odpowiedz
szczególnie jak wyzywasz kompletnie bezpodstawnie osoby o poglądach innych niż twoje od terrorystów, bandytów, zwyroli


@Gaku745: Nazwałem tak tylko dokładnie jedną osobę na podstawie jej własnych wypowiedzi.

Zresztą umówmy się, naziści czy inni komuniści to nie są normalni ludzie. Jeśli ktoś publicznie pochwala kradzież, sam sobie pisze tym
  • Odpowiedz
Tyle mam obojętności co ty wobec głodnych dzieci.


@Gaku745: skąd wniosek, że mam jakąkolwiek obojętność wobec głodujących dzieci? To Ty plusujesz wpisy skąpiące im środków. Ja jestem za tym, by im pomagać za pomocą własnych pieniędzy.

Ty chciałbyś tylko cudzymi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz