Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się czy auta w pewnym momencie stają ze spalaniem i nie pala więcej niż 20 kilka litrów ? Chodzi mi o duże silniki od 4l w górę. Oczywiście wiem ze może przy katowaniu palić i 100l ale chodzi mi o dynamiczna, nie sportowa jazdę po mieście. Czy mustang czy dodge czy camaro wszystkie pala podobnie , nie mam porównania do aut tych najdroższych typu Ferrari czy lambo , ale z tego co widzę chyba pala podobnie #motoryzacja #samochody
  • 8
@r4do5: To bardziej ciekawość , nie chodzi o oszczędzanie na paliwie. Mój mustang ma zadeklarowane spalanie bodajże 15 w cyklu mieszanym a pali 21-22 przy normalnej jeździe. Wystarczy tylko zabawa z nagłym przyspieszeniem i jest jeszcze więcej.Jestem ciekaw czy jest auto które średnio przy normalnej jeździe pali więcej niż 30 litrów.
@r4do5:

Zresztą powiedzmy sobie szczerze, kto takimi samochodami praktykuje ekodriving starając się osiągnąć to zadeklarowane spalanie?

Polak który jak większość mu podobnych istot pochodnych nie od małpy a od cebuli kupił „prawdziwą furę a nie kosiarkę” i pozniej drży przed każdym naciśnięciem pedału przyspiesznika.