Wpis z mikrobloga

Zdradzę Wam dziś pewną zabawną ciekawostkę, związaną z moim tagiem...

Otóż odkąd utworzyłem #texasbocachica, liczba obserwujących rośnie stale, w sposób dość systematyczny – w całej, 10-miesięcznej historii tagu, tylko dwa razy zdarzyło się, że liczba obserwujących tag spadła o więcej niż 2 osoby: mianowicie raz były to 3 osoby, a raz (ostatnio) 4.

3 osoby przestały obserwować tag, gdy napisałem w jednym z postów, że dziękuję "najlepszemu tygodnikowi na Wykopie" i ziomeczkom z #neuropa za odkrycie dla mnie walorów Substacka (gdzie zacząłem publikować teksty dłuższego formatu, niż pozwala Wykop).

Ostatnio jednak pożegnaliśmy z bólem serca 4 osoby (historyczny rekord*) – stało się to bezpośrednio po tym, jak poleciłem wywiad autorstwa @wojna_idei na jego kanale YT:)

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@texas-holdem: Jak już bawimy się w ad personam to pozwolę sobie zauważyć, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją dobrą stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz trzeci napiszę:
1. nie mam żadnego problemu z poleceniem filmu
2. mam problem z komentowaniem głupoty ludzi w ramach tagu naukowego, który nie jest związany z socjologią
3. niektórzy traktują obserwowane tagi jako azyl gdzie żadne neuropy czy brunatne bojówki im nie wyskakują, taki wpis właśnie walnął mi neuropą po oczach
  • Odpowiedz
ruszyło mnie nagłe polityczne żalenie się


@Aramil: To ostatni raz: nie istnieje w moim poście ani żalenie się (jeśli dostrzegasz tam jakieś "żalenie", to zwyczajnie nie rozumiesz sensu mojego wpisu), ani tym bardziej polityczne żalenie się. Kontekst żadnego z moich wpisów nie był polityczny – no chyba że dla kogoś (ciekawe kogo, hm) samo napisanie "Wojna Idei" czy "Tygodnik Neuropa" jest polityczne z automatu, niezależnie od kontekstu... Ale to już
  • Odpowiedz