Wpis z mikrobloga

Osobiście w moim przypadku i co do mojego charakteru to praca zdalna działa zdecydowanie destruktywnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Efektywność szoruje po dnie podobnie jak motywacja i samoorganizacja aby ogarniać swoje obowiązki zdalnie z domu. () ȍ ̪ ő

Nie dostrzegam pozytywnych efektów tego całego szumnego i przez niektórych zachwalanego "nowatorskiego trybu" względem czasów sprzed wielkiego zamknięcia. Mam poczucie zmarnowanego czasu i demotywację. (_ )

Co do mnie to wróciłbym do dojeżdżania na miejsce i regularnego rytmu dnia i tygodnia. Nawet jeśli dałoby się swoje zajęcia i prace bez problemu wykonywać zdalnie. ()

#ankieta #pytanie #cosadzamirki #koronawirus #covid19 #pracbaza #studbaza #praca #nauka #polska #swiat

Jak bardzo się z tym zgadzasz?

  • zdecydowanie się zgadzam 29.9% (23)
  • raczej się zgadzam 20.8% (16)
  • nie zgadzam się 9.1% (7)
  • zupełnie się nie zgadzam 29.9% (23)
  • jestem bez pracy ani się nie kształcę ;-P 10.4% (8)

Oddanych głosów: 77

  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Official: albo w środowisku i bezpośrednio z ludźmi z pracą czy nauką związanymi. Zauważyłem, że to jednak motywuje i ułatwia utrzymywanie ciągłego toku.

Traktowanie jak bydło to z kolei przesada w drugą stronę...może dotychczas popularniejsza niż w tą pierwszą ale obie wpływają destrukcyjnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grayjedi: ale i tak wymaga to warunków na miejscu takich jak przed pandemią, organizacji spotkań z innymi w stałym, wyposażonym miejscu. Tylko może przed pandemią nie była to praca "hybrydowa" tylko bycie pracownikiem w kontakcie tudzież "dokańczanie" pewnych rzeczy i zadań z domu.