Wpis z mikrobloga

No jako mężczyzna w wuj zyskałem. 27 lat, prawiczek co sie nigdy z babą nie całował, dwa razy wystawiony na portalach rankdowych. No profit pełną gębą. Recenzja bycia przeciętnym męzczyzną: beznadzieja, nie polecam, 2/10. Lepiej być babą.


@Pralko-suszarka: ja z mojego "uprzywilejowania" nie korzystam:) jeszcze mnie pralka-suszarka nazwie łatwą, a tego bym nie przeżyła

To nie tak, że seks bez związku zawsze musi oznaczać wykorzystanie i brak poszanowania.


@Pralko-suszarka: moim
moim zdaniem to właśnie oznacza.


@konopiapolska: I tu leży problem który cię zżera od środka, ale nie będę już wnikał xD

Na takie zachowania nie ma akceptacji społecznej


@konopiapolska: głównie u boomerów albo konserw. Aż tak wielkim problemem akceptacji to to nie jest. Gorzej, jakbyś chciała zostać prostytutką, na to faktycznie nie ma przyzwolenia społecznego. Ale na FWB? Jakoś ludzie się w to bawią i nie widzę nigdy problemów z
Kolejny temat regularnie przewalający się przez główną, w którym to niemal wyłącznie mężczyźni z pewnością siebie i ze swadą wyłuszczają sobie nawzajem motywacje / potrzeby / postawy KOBIET, poklepując się po ramionach plusami, jacy to oni nie są przebiegli. Śmieszniejsze są chyba tylko wywody o okresie i zapotrzebowaniu na podpaski, vel. absolutnym braku #!$%@? przy domu i dzieciach gdy kobieta nie pracuje, także traktaty o nieistnieniu molestowania seksualnego, ponieważ oni nie molestują.
@FunnyLogin: XXX - DDDDD

Rozumiem, że przychodzisz tu z alternatywnego wykopu będący w alternatywnym wszechświecie, bo jakoś cały twój wywód nijak ma się do większości przegrywów tutaj.
Jaka konserwa, jaki traktat o nieistnieniu molestowania, O CZYM TY GADASZ XD

To jest męczące, kiedy po raz enty czytasz wykopowego szura, co wymyśla bzdury pod swoje tezy. Jeteś tak odlejona, że po prostu daruje sobie, bo to męczące.
to nie będzie normalne


@konopiapolska: Normalnym nie jest bycie prawiczkiem w wieku 27 lat ¯\_(ツ)_/¯ Także, mam w nosie to, że będę robił coś nienormalnego, skoro moja sytuacja i tak normalna nie jest xD Więc whatever xD

W ogóle zastanów się chwilę w jakiej sytuacji, w jakiej ciemnej dupie może być facet.

Jesteś prawiczkiem - nikt nie ma do ciebie szacunku
Jesteś #!$%@? co płąci za segzy - nikt nie ma
@jathek a po #!$%@? sie przejmujecie jedna dupa ? Ostatnio jak bylem randce. Umówieni ze idziemy na miasto po kilku drinkach w pubie. Prosze o rachunek. Chce placil. A ona nie pozwala mi i płaci za nas dwoje. Dajcie spokoj sobie z takimi dupami bo to tylko moze ladnie wygladac a jako kobiete/osobowosc i tak byscie pogonili