Wpis z mikrobloga

Około polowa osób ktore znam i sie zaszczepiły mialy goraczke, bóle glowy itp i nie nadawały się do życia przez kilka dni. Dlatego sie nie szczepie, wszystkie szczepionki, ktore mialem do tej pory nigdy nie sprawiły że cokolwiek mi się działo po nich. Ja po usuwaniu kamienia z zębów mialem poranione dziasla i 2 dni umieralem w łóżku z bólu, a co dopiero po szczepionce takie atrakcje.
#koronawirus #szczepienia
  • 46
@Quimeen to chyba moja rodzina jakaś wyjątkowa jest bo wszyscy mieliśmy covida i tylko dziadek 3 dni gorzej się czuł i ja jeden dzień a reszta bezobjawowo. Większość się zaszczepiła i każdy miał ból ręki i gorączkę od 1 do 2 dni.
@Felixu: Przez kilka dni, czyli dzień-półtora dnia? Ciekawe co zrobisz, gdy przyjdzie Ci przyjąć szczepionkę p. wściekliźnie, albo malarii.
Dwa lata temu w Albanii zderzyłem się z nietoperzem, można powiedzieć "spotkanie twarzą w twarz". Z racji tego, że trochę mnie skubaniec podrapał, udałem się do lekarza na konsultacje, ten zalecił szczepienie przeciw wściekliźnie.
Po szczepieniu przez grubo ponad tydzień czułem się, jak postaci z filmów wybudzone z hibernacji po 100 latach.
Około polowa osób ktore znam i sie zaszczepiły mialy goraczke, bóle glowy itp i nie nadawały się do życia przez kilka dni. Dlatego sie nie szczepie, wszystkie szczepionki, ktore mialem do tej pory nigdy nie sprawiły że cokolwiek mi się działo po nich. Ja po usuwaniu kamienia z zębów mialem poranione dziasla i 2 dni umieralem w łóżku z bólu, a co dopiero po szczepionce takie atrakcje.


@Felixu: No ja też