Wpis z mikrobloga

Biała kobieta w Europie wiążąca się z arabem lub murzynem powinna mieć zniesioną wolna kwotę od podatku na poczet przyszłych zapomóg socjalnych w postaci zasiłku dla samotnej matki.
Szczególnie w UK gdzie samotnych matek jest najwięcej.
Statystyki są żałosne, ponad połowa kolorowych partnerów nie wychowuje swoich dzieci spłodzonych z białą kobietą, więc jeśli kobieta podejmuje takie ryzyko powinna płacić za to.
W przypadku stwierdzenia po np 10-15 latach że ojciec dalej jest i był w rodzinie kwota wolna od podatku powinna być zwrócona za poprzednie lata.
#uk
#blackpill
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#widzialygalycobraly
#seks
  • 29
  • Odpowiedz
@suluf: to że większość tyle zarabia to nie znaczy że te które prowadzą własną działalność tez


@adamsowaanon: Chłopie drogi, co ty bredzisz. Oczywiście ciągle tych statystyk nie wrzucasz ale kolejne anegdotki o SAMOTNYCH matkach które porzucił arab ale zarabiają 40k na rok. Równie dobrze mogę mówić o Polakach w UK którzy zmyślają statystyki dla atencji. I najśmieszniejsze jest to że mogę łatwiej to udowodnić

oczywiście zero źródeł


@
  • Odpowiedz
I to są ogólnie dostępne dane umiesz coś oo angielsku to wpisz w internecie i znajdziesz


@adamsowaanon: O samotnych matkach też a jakoś wyskakujesz z samotnymi matkami które powyżej średniej krajowej mają

I to są ogólnie dostępne dane umiesz coś oo angielsku to wpisz w internecie i znajdziesz


@adamsowaanon: Czyli możesz łatwo podać ? Chcesz hasło do jakiegoś vpna jeżeli strona statystyk z dupy się nie ładuje w
  • Odpowiedz
@suluf: bo ty pisałeś że owy problem występuje tylko u biedoty, no więc znam przypadki gdzie zarabiają sporo i dalej się łapią w ten schemat


@adamsowaanon: Ale ty rozumiesz że to ty zadajesz pewną tezę, dane z dupy które kiedyś łaskawie podasz. I na dowód że ja nie mam racji podajesz anegdotkę bo podałem ci statystyki ile średnio samotne matki zarabiają. A ty twierdzisz że dwa razy tyle
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Jest już wieczór mirek, dawaj odwołania do żałosnych statystyk. Tylko od razu mówię, że nie chodzi mi o linki do jakichś incelskich stron, tylko do publikacji badań naukowych. Jako że jest ich "cała masa", na pewno nie będziesz miał problemu z przytoczeniem co najmniej jednej.
Wołam też innych zainteresowanych, którzy także chcieliby się zapoznać:
@suluf @Wujek_Fester @Pierorzek
  • Odpowiedz