Wpis z mikrobloga

Biała kobieta w Europie wiążąca się z arabem lub murzynem powinna mieć zniesioną wolna kwotę od podatku na poczet przyszłych zapomóg socjalnych w postaci zasiłku dla samotnej matki.
Szczególnie w UK gdzie samotnych matek jest najwięcej.
Statystyki są żałosne, ponad połowa kolorowych partnerów nie wychowuje swoich dzieci spłodzonych z białą kobietą, więc jeśli kobieta podejmuje takie ryzyko powinna płacić za to.
W przypadku stwierdzenia po np 10-15 latach że ojciec dalej jest i był w rodzinie kwota wolna od podatku powinna być zwrócona za poprzednie lata.
#uk
#blackpill
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#widzialygalycobraly
#seks
  • 29
@Pierorzek: wiem i czym mowa ale ja nie o tym,
W wielu miejscach można dostrzec biała matkę z mulatami dziećmi i ojca dawno nie ma w domu,
Co ciekawe w drugą stronę to nie działa
Nie spotkasz w takiej ilości murzynki czy Arabki z mulatem dzieckiem gdzie biały ojciec dał dyla
W wielu miejscach można dostrzec biała matkę z mulatami dziećmi i ojca dawno nie ma w domu,


@adamsowaanon: Ale wiesz że w UK kobiety mogą wychodzić z domu bez męża ? Nawet żony arabów ?

Co ciekawe w drugą stronę to nie działa

Nie spotkasz w takiej ilości murzynki czy Arabki z mulatem dzieckiem gdzie biały ojciec dał dyla


@adamsowaanon: Jak rozpoznajesz czy ojciec dał dyla w przypadku osób na
@suluf: ja nie mówie o kobietach na ulicy bo było by to niedorzeczne,
Mieszkam tu wiele lat i swoje juz i słyszałem i widzialem.
Mam też sporo znajomych w różnych branżach (elektrycy , budowlańcy, księgowi, masażyści, nawet goście od dostarczania takeaway ) I wszyscy mają podobne obserwacje bo odwiedzają klientów w ich domach,
Sam też miałem kilkanaście randek z Angielkami i jak się dowiedziałem że większość ma dzieciaki z kilkoma ojcami
i swoje juz i słyszałem i widzialem.


@adamsowaanon: A nie sądzisz że to może być bardziej problem biedoty niż samego koloru skóry ? Bo najczęściej takie opowieści słyszałem o lokalnej patologii. Biedniejsi częściej robią sobie dzieci z większa ilością partnerów
@adamsowaanon: ja mieszkam teraz w polsce gdzie prawie wszyscy są biali a mimo to znam pełno dzieci których ojciec dał dyla. 80% Polaków po rozwodzie nie placi alimentów.

Bez statystyk nie ma powodu sądzić, że arabowie jakoś mniej się troszczą o rodzinę. Ci których ja znam oddaliby za nią życie, tyle warte są dowody anegdotyczne.
@adamsowaanon: Co ? Samotne matki zarabiające 40k rocznie po tym jak ich czarny partner dał dyla ? Masz na to statystyki ? Ale tak serio. Bo w pierwsze to jakoś jesteś w stanie uwierzyć anegdotycznie ale 40k ?
@suluf: a co w tym dziwnego jak mają własne biznesy? Ja mówię o tych które poznałem bo mówiłeś że to był problem biedoty a jednak nawet bardziej zaradne finansowe laski tez tak działają,


@adamsowaanon: Czyli znowu jakieś anegdotki ? Serio nie wierze w te samotne matki co zarabiają 40k. Chyba na kamerkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@adamsowaanon: Strasznie się musisz nudzić chłopie, parę dni temu rozkminy na temat szczepionek (oczywiście zero źródeł na jakich się opierasz, dowody chłopskorozumowe i anegdotyczne), dzisiaj rozkminy rasowo-socjologiczne, również oparte o dane wprost z Instytutu Danych z Dupy.

Może dziewczynę sobie znajdź, zadbaj o ogródek albo albo nie wiem...psa przygarnij?