Wpis z mikrobloga

#rower #gravel #triban100
Kurla jak to jest z tymi rozmiarami, mam około 170 cm (karakan here) rozmiarówka S jest do 173 a M od 173, chłop w decathlonie powiedział,że dla mnie idealnie byłoby M,który według rozpiski na specyfikacji roweru jest jakby poza moim zasięgiem. Most ma tyle samo w rozmiarach między XS - M więc czym to się różni i dlaczego miałbym nie brać S? Ktoś mi to ogarnie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jinn: proszę cię, nie wrzucaj tego obrazka. Rozmiar ramy dobiera się po długości TT, co jest w tabelce, ale błędnie podane. A ty pomerdales długość rury podsiodlowej, co już w ogóle miesza wszystko. @Interwyga: bierz S.
Podsumowują, ta tabela jest #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: nie no, przekrok bardzo fajnie wstępnie sugeruje rozmiar ramy. Ale nie po podsiodlowce :-D tylko TT. Według tabelki powinienem jeździć na 56, a jeżdżę na 52-53 :-D
@uysy Czyli skupiam sie na S. Teraz pytanko bo są różne opinie, czy taki gravel nadaje się do jazdy po mieście? Nie zamierzam jeździć po górach ani nic z ciężkich terenów, raczej dojazdy do pracy około 20km dziennie po mieście, później przejażdżki po mieście/poza miastem drugie tyle z czasem może więcej
@Ziombello chłopaki w sklepie rowerowym mi powiedzieli,że Gravelek to w ogóle rower do niczego, ani po mieście ani do lasu nie wjedziesz a kłóci się to mocno z tym co przestawiają recenzje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
chłopaki w sklepie rowerowym mi powiedzieli,że Gravelek to w ogóle rower do niczego


@Interwyga: to są sprzedawcy, oni sie nie mają znać :D.

@Interwyga: No to S. Tutaj wlasnie ładnie widac, że chłop w decathlonie, nie ma zielonego pojecia co Ci doradzał.
Jak #!$%@? można osobie 170cm wzrostu polecić M :D. Ja #!$%@?ę.
@uysy a jeszcze pytanko, bo aktualnie dostępne w rozmiarze S są tylko te Tribany w wersji Slick Edition, rozumiem,że tam będzie węższa opona minimalnie, ma to jakieś większe znaczenie na jazdę po mieście, biorąc pod uwagę,że raczej całe życie na MTB jeździłem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chłopaki w sklepie rowerowym mi powiedzieli,że Gravelek to w ogóle rower do niczego, ani po mieście ani do lasu
@Interwyga:
To może ja jestem jakiś inny, bo dwa lata temu przesiadłem się ze starego MTB na Tribana RC100 I jeździ mi się zajebiście. Musiałem się przez chwilę przyzwyczaić do innej pozycji i wyregulować sobie mostek i siodełko ale teraz na nic innego bym go nie zmienił. Jeżdżę wszędzie gdzie się da.