Wpis z mikrobloga

Czołem #mikrokoksy pewnie głównie z #krakow i okolice.
Dwie sprawy:
- od początku czerwca na Alei Pokoju Platinium XXL nieśmiało ruszyła "sekcja trójboju". Póki co jeszcze nieoficjalnie, prowadzona przez zawodnika @83, trenera Szymka Mazura. Jak dokładnie będzie to docelowo wyglądać - nie wiadomo. Jestem tam również, pomagam, doradzam, trenuje z chłopakami. Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam w sobotę o 10. Jest kilku zawodników, trenerów, ciekawych osób. Formuła luźna. Jaką konkretną formę przybierze to zobaczymy, póki co musi się to rozkręcić. Kto chce przyjść, poćwiczyć, sprawdzić lifty, poradzić się, siadać w taśmach, bić PRy, przygotowac się do zawodów, wymienić doświadczeniami, zapytać czy Owca WK albo Intruder jest naturalem - zapraszam. Ja jestem dostępny w te sobotę i później od końca czerwca.

- sprawa druga:
w związku z tym, że jest spoko miejsce i warunki, tutaj kilka osób dźwiga i często gdzieś na priv ktoś pisał że "wpadłby" do Krk, kilka osób mnie odwiedziło i wpada regularnie, może w któryś weekend zbierzemy dupy i zrobimy wykopowe deadlift/squat party? wołam @urak666 i @smok_bozy bo wiem, że temat był przewijany. Proponuje lipiec/sierpień, termin dobierzemy jak będzie jakiekolwiek zainteresowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie znać co myślicie, w razie pytań co do sekcji możecie też śmiało walić na priv.
#trojboj
  • 14
  • 0
@MirkobIog:
Tak jak we wpisie. Oficjalnego info od platyny nie było, ale podobno ma być na dniach. Wpis obgadałem z prowadzącym i dał zielone światło. Póki co tak jak we wpisie, jeszcze nie w sztywno określonej ramie, ale działamy.
  • 0
@VoiDancer:
Frekwencja słaba bo Platyna się jakoś nie garnie do promowania tego, ja nie jestem ich pracownikiem wiec wiele nie mogę zrobić ¯_(ツ)_/¯ ale śmiało możesz wpadać jak chcesz potrenować, albo potrzebujesz rady czy pomocy, bo albo ja albo Szymo jesteśmy zwykle od 10, kilku zawodnikow i nawet czasem ktoś z wykopu wpada ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie jeszcze długa droga aż to ruszy, ale jest potencjał