Wpis z mikrobloga

Dostałem ofertę nowej pracy jako #programista15k w sektorze edukacji w UK i poprosiłem o rozmowę z team leadem żeby sobie kilka rzeczy "uplastycznić" #pdk. Macie jakieś sugestie o co się zapytać żeby się nie wpakować w jakiś badziew? Napewno się dopytam dokładnie o strukturę teamu i poziom doświadczenia, bo sam mam niecałe 3 lata expa i napewno chciałbym kilku seniorów wokół żeby mieć od kogo się uczyć/poprosić o pomoc. Poza tym jeszcze o długość projektu, bo miałem w przeszłości sytuacje gdzie rzucali mną po projektach jak gównem po polu i ciężko w takiej sytuacji się zaaklimatyzować i rozwinąć. No i godziny pracy/flexiwork
#pracbaza #pracait #rozmowakwalifikacyjna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jacas: w jaki sposób są podejmowane decyzje techniczne i produktowe w zespole, dobór narzędzi, czy jest code review, testy, konteneryzacja, pair programming, jak z deadline'ami i kto ustala scope, metodologia pracy (agile itd.), kto ustala zadania, opisuje wymagania i dzieli między zespół, CI, jak wygląda proces deploymentu, środowiska i releasy na produkcję - to tak na szybko o co bym spytał
  • Odpowiedz