Wpis z mikrobloga

Finał akcji z paczkomatem InPost;
Wczoraj dostałem telefon z podziękowaniem i przeprosinami oraz informacją że wysłano do mnie paczkę z prezentami za moją postawę. Jeszcze wczoraj widziałem serwisanta przy paczkomacie, a kurier został pouczony by staranniej domykać te drzwiczki. Podsumowując dostałem to o co mi od początku chodziło czyli o reakcję na zgłaszany problem.
Film nie ma sensu aby też dalej wisiał więc go ukrywam, bo nie chodziło mi o szkalowanie nikogo a zareagowanie na zgłaszane problemy. Wciąż też zamierzam korzystać z ich usług ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Poniżej zdjęcie z odebranymi dziś (z zgłaszanego paczkomatu) gadżetami za podziękowanie!

#polska #afera #kurier #inpost #paczkomaty #kurierzy #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #zwiadowcahistorii
Zwiadowca_Historii - Finał akcji z paczkomatem InPost;
Wczoraj dostałem telefon z po...

źródło: comment_1623326154h5bsSDMDf8tq9xWCISIJ87.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwiadowca_Historii: w całej historii mówiłeś, że kurier nie domyka drzwiczek. W paczkomacie jest zabezpieczenie, że jeśli drzwiczki się nie zamkną to nie można zatwierdzić paczki jako dostarczonej do skrzynki.
A więc dlatego był technik na miejscu ewidentnie problem z paczkomatem.
Tak tylko na marginesie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwiadowca_Historii: tjaaa ostatnio #inpost u mnie dał ciała po całości: do multiskrytki trafila jedna zamiast dwóch paczek, pudło zostalo uszkodzone ale zawartość ok, zdarza się. druga przesyłka trafiła do innej skrytki i tylko dzięki uczciwości osoby która odbierała swoje graty odzyskałem moja paczke.

kontakt z infolinia: aha no dobra to pan ma paczke czyli możemy zamknąć zgłoszenie.... nie no spoko, nic nie oczekiwałem w zamian ale tego dnia zdaje się więcej
@Walus002: Jak był technik to właśnie pokazałem mu jedne takie uchylone drzwiczki które otworzyłem 2 paluszkami. I próbowaliśmy i faktycznie jak się za lekko nimi machnie to nie domykają się a wykrywa jak by zamknięte, wystarczyło je trochę mocniej machnąć albo docisnąć i już nie można było otwierać.
@Luks_x: to nie są rzeczy które nosi się na widoku, więc wciąż argument nie trafiony. Też bym się cieszył z vouchera... szczególnie że mam z nimi umowę abonamentową i wysyłam dziesiątki paczek miesięcznie. Cieszę się jednak że wreszcie ktoś ruszył 4 litery i to ogarnął.
@kasyx: zrobiłem aferę i uzyskałem to czego nie udało mi się zgłoszeniami - naprawienie chorego stanu rzeczy. Gadżety rozdałem w większości. Powiedz mi po co miałem zostawiać filmik skoro połowa ludzi nie doczytała by nawet że zajęli się tą sprawą i na ten moment więcej nie widziałem otwartych skrzynek?