Wpis z mikrobloga

mam taką luźną rozkmine po nocy i dotyczy ona w sumie trochę tagu #przegryw #incel i nie wiem może #blackpill ?? Przepraszam nie wiem do końca no ale do brzegu:

Jak pamięta ktoś Elliota który zabił tych ludzi bo miał taki kaprys ale uprzednio umieszczał w necie jakieś wysrywy że jakiś hindus ma dziewczynę a on nie i że życie jest nie fair bo on nie rucha i takie tam

Generalnie według mnie miał on ładną buzię i cały był ładny tylko serio coś w głowie miał poprzestawiane no ale wzięłabym go po prostu za niegroźnego świra który się zafundował na jednym temacie i ma po prostu kompleksy (chociaż serio można przyznać obiektywnie że był atrakcyjnym całkiem człowiekiem)
Nie macie czasem wrażenia albo takiej chwilowej obawy czytając właśnie tutaj ludzi tak przepełnionych frustracjami (ale nie obrażam, bardzo współczuję, jest mi przykro że tak o sobie źle myślą, myślę że naprawdę w większości nie mają powodów, a przynajmniej nie tak dużych no rozumiecie sami) że może czytacie jakiś post np przyszłego gwałciciela albo kogoś kto zabije 10 osób na rynku w środku miasta bo miał dosyć tego że nie może zaruchac i że to nie fair że ze zdjęciem zajebistego typa ma więcej polubien na tinderze niż ze swoim?
ja tak czasem myślę i wydaje mi się że nie można ich wyśmiewać ani jakoś brzydko traktować tylko mówić do upadłego bo to przeciez też nie jest fajne że żyje wśród nas tyle młodych nieszczęśliwych ludzi po prostu
Czy tylko ja jestem dziwna i mnie to jakoś dosyć często zastanawia
#pytanie też do #rozowepaski i ogólnie no nie wiem
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Missudi: mnie np mega w-----a właśnie to o czym gdzieś już chyba dziś na wykopie mówiłam, czy te baby mają PRZYMUS chcenia konkretnie takich gości? (Piszą do lasek z fejk kont, wystawiają je, żeby POPRAWIC WARUNKI NA RYNKU MATRYMONIALNYM jak ostatnio czytałam czyli ogólnie rzecz biorąc żeby BAZYLE 5-6/10 były WOBEC SIEBIE ODROBINE SAMOKRYTYCZNE)
A z jakiej k---a racji one mają być SAMOKRYTYCZNE
Czemu mają mierzyć nisko? Może miały wspierających
  • Odpowiedz
@nakolkach: mnie też przeszkadza to że jestem wiecznie nieszczęśliwy ale tak będzie zawsze. Jeden wygrywa i jest szczęśliwy, drugi przegrywa i jest nieszczęśliwy, taka kolej życia
  • Odpowiedz
@Missudi: Według mnie nie masz racji , to że kiedyś kobiety miały mniejszą pozycję w społeczeństwie nie oznaczało że taki incel/przegryw robił co ona chciała, według mnie w dawnych czasach nawet sięgnę do czasów średniowiecza byli incele i przegrywy , tylko wtedy nie było internetu i oni byli rozproszeni i nikt ich ni zauważał a dzięki internetowi po prostu zbili się w grupkę i o nich słychać. Kiedyś kobieta nie
  • Odpowiedz
@logrinus: znasz inną historię niż ja
W tej ktorą znam ja bardzo długo gwałty były normalnością, a do tego spójrz jaki przykład władcy i królowie dawali
Kobieta to był przedmiot, najpierw rzecz ojca, potem męża
  • Odpowiedz
@Missudi: Odrazu powiem że nie jestem specem od historii , i dodam że mam na myśli historycznie tylko Europę a nie inne kultury z innych kontynentów. Co do małżeństw kiedyś, to się z tobą zgadzam, ale mi chodziło o to co incele skrajni mówią żeby np mieć prawo do gwałtu albo żeby wrócić do dawnych czasów. Popraw mnie jeśli się mylę ale chyba nie było w Europie prawa do gwałcenia
  • Odpowiedz
@logrinus: Aha skoro tak mówisz, ale jeszcze spytam czy tam calkowicie był bezkarny? To znaczy ktoś mógł zgwałcić kobietę na ulicy i co najwyżej mógł ją poślubić? Na szybko coś znalazłem więc chyba zboki nie miały tak dobrze https://astrahistoria.pl/jakie-kary-i-za-co-wymierzano-w-sredniowiecznym-krakowie/ Wpisz sobie kara za g---t w średniowieczu i jednak pisze że był karany. Może i kary były niskie ale jakoś nie był to czyn bezkarny, przed chwilą wyczytałem że w Starożytnym
  • Odpowiedz
To co podlinkowałem chyba mówi że nie był taki bezkarny, specjalnie przed chwilą pogoglowałem o tym bo aż mi się wierzyć nie chciało że był bezkarny.
  • Odpowiedz
Czemu mają mierzyć nisko? Może miały wspierających rodziców, miłe koleżanki, są fajnymi babami dla świata i nie mają powodu by myśleć o sobie że są jakkolwiek niewystarczające? Czemu dziewczyna z fajnymi pasjami, znajomymi, ogarnięta, miła, nie miałaby patrzeć na fajnych typów?


@nakolkach bo jest brzydka

Taką odpowiedź słyszy przeciętnej urody mężczyzna na identyczną litanię pytań. To o co chodzi wykopkom z tagu to żeby była w tym zakresie symetria.

Ja wiem
  • Odpowiedz
@nakolkach: oczywiście że tak i takie rzeczy mogą się dziać, nie wiem czy w polsce koniecznie ale w takich stanach to będzie rosło coraz bardziej a może i w polsce ktoś nie wytrzyma w końcu. Idz się popytaj swoich znajomych co sądzą o incelach i tym podobnych a potem się szokuj że im o--------a. Normiki same sobie to robią no ale cóż.
  • Odpowiedz
Dlaczego elliot to zrobił, powód jest prosty frustracja. A dlaczego był sfrustrowany? Powodów jest kilka, słabi rodzice, samotność, oraz to, że jesteś tym co jesz, on należał do klasy wyższej w tym znaczeniu, że mieszkał w typowo bogatych miejscach, tam mieszkali córki i synowie aktorek biznesmenów, a jak wiemy wtedy przynajmniej jeden z rodziców jest atrakcyjny, więc był otoczony jak to mówimy na blackpillu elitą genetyczną, więc dorastał wśród dziewczyn 8,9,10 na
  • Odpowiedz