Wpis z mikrobloga

mam taką luźną rozkmine po nocy i dotyczy ona w sumie trochę tagu #przegryw #incel i nie wiem może #blackpill ?? Przepraszam nie wiem do końca no ale do brzegu:

Jak pamięta ktoś Elliota który zabił tych ludzi bo miał taki kaprys ale uprzednio umieszczał w necie jakieś wysrywy że jakiś hindus ma dziewczynę a on nie i że życie jest nie fair bo on nie rucha i takie tam

Generalnie według mnie miał on ładną buzię i cały był ładny tylko serio coś w głowie miał poprzestawiane no ale wzięłabym go po prostu za niegroźnego świra który się zafundował na jednym temacie i ma po prostu kompleksy (chociaż serio można przyznać obiektywnie że był atrakcyjnym całkiem człowiekiem)
Nie macie czasem wrażenia albo takiej chwilowej obawy czytając właśnie tutaj ludzi tak przepełnionych frustracjami (ale nie obrażam, bardzo współczuję, jest mi przykro że tak o sobie źle myślą, myślę że naprawdę w większości nie mają powodów, a przynajmniej nie tak dużych no rozumiecie sami) że może czytacie jakiś post np przyszłego gwałciciela albo kogoś kto zabije 10 osób na rynku w środku miasta bo miał dosyć tego że nie może zaruchac i że to nie fair że ze zdjęciem zajebistego typa ma więcej polubien na tinderze niż ze swoim?
ja tak czasem myślę i wydaje mi się że nie można ich wyśmiewać ani jakoś brzydko traktować tylko mówić do upadłego bo to przeciez też nie jest fajne że żyje wśród nas tyle młodych nieszczęśliwych ludzi po prostu
Czy tylko ja jestem dziwna i mnie to jakoś dosyć często zastanawia
#pytanie też do #rozowepaski i ogólnie no nie wiem
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: no nie bo oni nie zaczynają przy mnie mówić takich rzeczy
Jakby mówili to bym miała
Tu to czytam i tak myślę ogólnie czasem sobie
Czasem jak leżę w łóżku myślę ile ludzi minęłam na ulicy którzy już nie żyją bo się zabili tego dnia albo zostali zabici
  • Odpowiedz
@nakolkach: Jeśli mijasz na ulicy młodego brzydkiego i niskiego chłopaka to masz 80% pewności że on ma podobne przekonania do osób na tym tagu więc się bój że coś odwali.

Po drugie staraj się zrozumieć przegrywa jak musi się czuć człowiek którego nikt nie chce. Tak jak każdy chciałby być doceniony i mieć jakaś dziewczynę itp. ale niestety genetyka mu na to nie pozwoliła.

Wyobraź sobie że faceci patrzą na
  • Odpowiedz
@nakolkach w internecie ludziom puszczają hamulce bo czują się bardziej anonimowo i są zasłonięci nickiem, to raz.
Dwa to to, że ktoś wypisuje pierdoły na portalu ze śmiesznymi obrazkami jeszcze nie oznacza że trzeba go zamknąć bo zaraz kogoś zabije/zgwałci.
A trzy to na tym tagu większość to trolle albo atencjusze, gdzieniegdzie przemykają wpisy ludzi smutnych i zniszczonych przez życie którzy prędzej skończą ze sobą niż zrobią komuś krzywdę. Człowiek z
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: no nie znam takich jakoś za bardzo ale jakieś zabójstwa na dziewczynach czy koleżankach albo kobietach bywają, porwania które pewnie w większości są morderstwami też bywaja i czasem jeszcze nie znaleźli ludzi odpowiedzialnych za to
Nie napiszę przecież listu do władz żeby pytali każdego czy był wykopkiem jak złapią kogoś kto komuś zrobił krzywdę no przeciez
Tak ogólnie
Frustracje nie prowadzą do zdrowych i racjonalnych zachowań na pewno, prawda?
  • Odpowiedz
@nakolkach: Są takie obawy, ale nie da się chyba zrobić nic poza edukacją seksualną w szkole, żeby panować nad sobą i że bycie prawikiem/incelizm to nic złego. Bo co innego pozostaje? Kobiety dopiero od niedawna żyją jak chcą, nie można przecież ich znowu wrzucić pod męski pantofel.
  • Odpowiedz
jakieś zabójstwa na dziewczynach czy koleżankach albo kobietach bywają, porwania które pewnie w większości są morderstwami też bywaja


@nakolkach: no tak... i sprawcami są przegrywy, którzy nie mają znajomych... ()
  • Odpowiedz
@nakolkach: Istnieją mechanizmy kreujące ludzi 'złych' oraz mechanizmy tworzenia wroga z niewinnych osób, które można odpowiednio zaetykietować. Wieloletnia frustracja może skutkować zbrodnią, zbrodnia może wywołać sensację, a to z kolei przyporządkować sprawcę do określonej podgrupy i zaklasyfikować wszystkich jej członków jako niedoszłych przestępców. Oto dlaczego skorelowałaś Elliot -> blackpill -> mordercy.

W rzeczywistości póki fakt kryzysu demograficznego nie zostanie wykorzystany, to niespecjalnie trzeba obawiać się nasilonej liczby przestępstw. Co innego
  • Odpowiedz
@tyrytyty: pomijajac ze kobiety chcą pracowac same z siebie, to na razie wiele z nich musi, bo z jednej pensji faceta kiepsko na razie wyżyć ;/ przy srednich pensjach zawsze to lepiej mieć te np. +3tysie u żony niż nie mieć.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: dobra może nie tyle co zabijania innych kobiet to już ostateczność ale zabijania siebie?? Bycia ogólnie nieszczęśliwym? Ja nie chcę żeby ludzie byli nieszczęśliwi np, nie cieszy mnie to
Bardzo przeszkadza mi to w życiu i chciałabym by tak nie było
  • Odpowiedz