Wpis z mikrobloga

mam taką luźną rozkmine po nocy i dotyczy ona w sumie trochę tagu #przegryw #incel i nie wiem może #blackpill ?? Przepraszam nie wiem do końca no ale do brzegu:

Jak pamięta ktoś Elliota który zabił tych ludzi bo miał taki kaprys ale uprzednio umieszczał w necie jakieś wysrywy że jakiś hindus ma dziewczynę a on nie i że życie jest nie fair bo on nie rucha i takie tam

Generalnie według mnie miał on ładną buzię i cały był ładny tylko serio coś w głowie miał poprzestawiane no ale wzięłabym go po prostu za niegroźnego świra który się zafundował na jednym temacie i ma po prostu kompleksy (chociaż serio można przyznać obiektywnie że był atrakcyjnym całkiem człowiekiem)
Nie macie czasem wrażenia albo takiej chwilowej obawy czytając właśnie tutaj ludzi tak przepełnionych frustracjami (ale nie obrażam, bardzo współczuję, jest mi przykro że tak o sobie źle myślą, myślę że naprawdę w większości nie mają powodów, a przynajmniej nie tak dużych no rozumiecie sami) że może czytacie jakiś post np przyszłego gwałciciela albo kogoś kto zabije 10 osób na rynku w środku miasta bo miał dosyć tego że nie może zaruchac i że to nie fair że ze zdjęciem zajebistego typa ma więcej polubien na tinderze niż ze swoim?
ja tak czasem myślę i wydaje mi się że nie można ich wyśmiewać ani jakoś brzydko traktować tylko mówić do upadłego bo to przeciez też nie jest fajne że żyje wśród nas tyle młodych nieszczęśliwych ludzi po prostu
Czy tylko ja jestem dziwna i mnie to jakoś dosyć często zastanawia
#pytanie też do #rozowepaski i ogólnie no nie wiem
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hamuj_sie_hamuj_sie: zgłosiłam twój komentarz. Nie będziesz tak obrzydliwie obracał sytuacji bo to nieprawda. Widziałeś że w innym temacie powiedziałam że laska może czuć się molestowana seksualnie przez komentarze czy nagabujace wiadomości - tak, może. Nie ma to jednak nic wspólnego z faktem że próbuje zrozumieć dana grupę społeczną i pochylam się nad nią próbując znaleźć odpowiedzi na pytania. Zaznaczam że nie chce się kłócić i nie chce żadnej dramy, to
  • Odpowiedz
@nakolkach: Na polskim podwórku też mamy takiego spierdoxa. Kajetan jakiś się zwie. Sytuacja sprzed kilku lat. Obciął dziewczynie głowę, i chyba też ją spalił, po tym jak odrzuciła jego zaloty.
  • Odpowiedz
Kobiety dopiero od niedawna żyją jak chcą, nie można przecież ich znowu wrzucić pod męski pantofel.


@Missudi: Nie nastąpiło żadne wyzwolenie kobiet z kajdanów mężczyzn, lecz nastąpiło przejście kobiet z rąk mężów/facetów w ręce korporacji. Oczywiście uogólniam.
  • Odpowiedz
@Missudi: Cielesność i przedmioty materialne należą do jednostki. Jednak umysł kobiecy nie jest przystosowany do całkowitej niezależności. Tysiąca lat ewolucji nie zmienisz postanowieniem w ciągu kilkunastu lat.
  • Odpowiedz
pomijając to że liczniejsi są męscy napastnicy seksualni niż zeńscy.


@Missudi: Według statystyk zgłoszeń. W praktyce faceci, w tym ja sam, często bywają molestowani przez kobiety - emocjonalnie.
  • Odpowiedz
@Missudi: btw. Wyobraź sobie bezludną wyspę. A na niej kilkanaście kobiet i jednego silnego faceta samca alfa. Teraz wyobraź sobie, że facet ten postanawia w 100% skupić się tylko na sobie. Kroczy stanowczym pewnym krokiem po tej wyspie, nosi swoimi silnymi ramionami potężne bele drzewa, i nawet na milisekundę nie spojrzy w stronę żadnej z kobiet. Ciekaw jestem jak według ciebie potoczyłyby się losy takiej mikro cywilizacji, nie biorąc pod
  • Odpowiedz
@damianooo5: tak, bywają molestowani, ale nigdy nie cierpieli na taką skalę jak kobiety cierpiały i cierpią, mężczyzna nie musi pilnować drinka w klubie.
Gdyby nie był chadem, tylko przedstawiał zespół cech które nie spodobałyby się żadnej z tych kobiet, to by wyginęli ;d
U nas przecież nikt nie mówi, żeby ludzie się nie rozmnażali. Po prostu kobiety mogą to robić z tym kogo wybiorą i nie robić tego jeśli nie
  • Odpowiedz
Po prostu kobiety mogą to robić z tym kogo wybiorą i nie robić tego jeśli nie mają dobrej opcji


@Missudi: Ale o jakich czasach ty mówisz? Bo to mi się kojarzy z prehistorią, gdzie kobieta była zapładniana przez faceta który akurat ją spotkał w lesie i przywalił maczugą w głowę po czym zaciągał do jaskini.

tak, bywają molestowani, ale nigdy nie cierpieli na taką skalę jak kobiety cierpiały i
  • Odpowiedz
@damianooo5: a czym jest ciastko?

Nie tylko o prehistorii. Prehistoria to tak, jaskiniowcy, potem grabieżcy przechodzący obok chat i kobiety z niej co kilka dni były gwałcone albo zabijane, potem legalne łupy wojenne, uczyło się masowo małe dziewczynki jak mają się zachowywać w razie napaści, żeby przeżyć, potem wymiana towarowa na linii ojciec mąż - i to dość niedawne czasy, bo do około 1900, w różnym natężeniu, a teraz we
  • Odpowiedz
@Missudi: Kolektywne zło tkwiące w duszy ludzkości, które poprzez napalonych i rządnych krwi mężczyzn uderzało w kobiety, to jedno. Drugie zaś, to czy umysł kobiety może być pozostawiony sam sobie, bez narażenia na zewnętrzne manipulacje. To są dwie odrębne kwestie.
  • Odpowiedz