Wpis z mikrobloga

Studiuje ktos psychologie zaocznie na up albo fryczu?jak wrazenia?
Zaaplikowalem do obu,mysle ze tez dostanie sie na obie uczelnie ale wtedy bede mial dylemat ktora wybrac,studia bardziej chce dla samego papierka,zalezy mi na tym zeby sie latwo przesliznac (tak wiem moze to nie jest dobre podejscie ale ni #!$%@? nic innego mnie nie interesuje, pozatym bez studiow czuje sie jak debil,nie chce tez #!$%@? za minimalna na magazynie)
#studbaza #krakow
  • 8
@pomelobezkaca: Zrobisz licencjat i co dalej? Magister? Doktor? Może i studia psychologii są easy ale później masz certyfikaty, kursy, dokształcanie się na własna rękę, praktyki, założenie własnej działalności, wynajęcie lokalu, zbieranie klientów i dobrych opinii i cały czas się dokształcasz poza tym masz na sobie jakby odpowiedzialność za ludzkie życie
Zrobisz licencjat i co dalej? Magister? Doktor? Może i studia psychologii są easy ale później masz certyfikaty, kursy, dokształcanie się na własna rękę, praktyki, założenie własnej działalności, wynajęcie lokalu, zbieranie klientów i dobrych opinii i cały czas się dokształcasz poza tym masz na sobie jakby odpowiedzialność za ludzkie życie


@Opportunist: na tym polega praca. Co ma chłopak leżeć plackiem do końca życia bo coś jest ciężkie i wymaga trudu dla osiągnięcia
@pomelobezkaca: Z ciekawości to kup sobie pare książek w temacie, subskrybuj pare kont na youtube i przeglądaj neta, więcej się dowiesz niż na studiach gdzie właściwie też sam będziesz w większości pozyskiwał materiał. Nie szkoda Ci czasu i energii? I później co 3 lata minął i wrócisz na magazyn?^^