Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym opowiedzieć o nieprzyjemności jaka spotkała mnie na spotkaniu z dziewczyną poznaną na Tinderze. To było pierwsze spotkanie do jakiego udało mi się doprowadzić. Dziewczyna o dziwo szybko zgodziła się spotkać i była to pierwsza z par z jaką rozmawiało się łatwo. Ale przejdźmy do konkretów. Spotkaliśmy się w umówionym miejscu, postawiłem jej zestaw w macu, a ona od razu po zjedzeniu powiedziała, że idzie i nie chce już ze mną gadać, bo "mężczyźni robią krzywdę kobietom na tinderze". Nie za bardzo kojarzyłem o co chodzi, ale dowiedziałem się, że na wykopie ma miejsce żałosna akcja panów od #blackpill, którzy podszywają się pod "przystojnych" mężczyzn i wystawiają losowe dziewczyny. Weźcie się ogarnijcie, bo przez takich jak wy cierpią normalni ludzie.
#tinder #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c0c645fc4630000bd172b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałbym opowiedzieć o nieprzyjemn...

źródło: comment_1623255412iEG5Q8xnAMvTUgmZUa3dT6.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Tłumaczę konwersację:

- Wyruchałaś mnie na darmowe jedzenie.

- XD
sam jesteś sobie winny

- To bardzo nieladnie ruchać ludzi na jedzenie.
Jestem zdesperowany, wyruchaj mnie jeszcze raz.

- o ch^j XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przypominam, ze istnieja biedne studentki ktore nie maja za co jesc bo wydaja wszystko na imprezy wiec taki beciak ktory zaprasza na jedzenie jest zbawieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie mogles byc cholernie nudny albo jakis dziwny, a ona po prostu zostala z toba na czas jedzenia.

No i to beciarskie zachowanie gdzie na pierwszym spotkaniu wszystko stawiasz pokazujac jakim cuckoldem jestes XD
  • Odpowiedz
"Umówmy sie na jeszcze jedno spotkanie."

Zajechalo Gonciarzem. KASIU WRÓÓÓÓÓÓC!

Troche szacunku do siebie xD


@Des1: czy ktośmi wyjaśni w końcu geneze tego? Połowa wykopu trzepie do tego, ale nigdy nie widziałem, żeby ktoś pokazał jakąś wypowiedźgonciarza, która wskazuje na takie zachowanie
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: tak naprawdę to Gonciarz poparł strajk kobiet i dlatego został uznany za cucka. Potem dotarli do tego, że płakał po rozstaniu z dziewczyną i ona wiele lat przed poznaniem go mieszkała w Brazylii. No i ma nowego faceta. Metodą gluchego telefonu doszło do tego że ona uciekła do brazylijskiego czada. Z tym, że Krzyś też ma nową dziewczynę, modelkę.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: ja #!$%@? xD W sumie to czegoś takiego się spodziewałem, bo gdyby chodziło o coś konkretnego to widziałbym to tutaj już milion razy, ale i tak głupota wykopków jak zwykle mnie rozkłada na łopatki xD
  • Odpowiedz
dlatego, że stawia ten kto zapraszał.


@Pierorzek: że co? to ją zaproś na spacer albo na kawę a nie będziesz wydawał pieniądze na obcych ludzi. Sami sie pchacie od samego początku w role frajerów.
  • Odpowiedz