Wpis z mikrobloga

@al

Nie kursy i nie coaching tylko praca nad swoimi wadami i słabościami czyli jak jesteś nieśmiały i mało rozmawiasz z ludźmi to np. inicjowanie samemu takich rozmów i trenowanie sztuki konwersacji ze zwykłymi ludźmi aby później czuć się swobodniej rozmawiając z kobietą. Rozwijanie zainteresowań innych niż gry komputerowe aby mieć coś do powiedzenia na różne tematy itp.


@alvaroZcamaro: kurde mój kolega nie jest nieśmiały normlanie może gadać ma
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm > Ale to są wszystko jałowe dyskusje, bo żadna, nawet spasiona maciora, na przegrywa nie spojrzy¯_(ツ)_/¯

Z moich doświadczeń i obserwacji wynika co innego. Te mniej urodziwe sa świadome swojej sytuacji i ich perspektywa wygląda inaczej, one zwykłego przeciętniaka odbierają jako niemal że chada. Mężczyźni mają też o tyle łatwiej, że w cenie jest wszystko co sprowadza się do męskości, więc poza wyglądem, jest też garnitur określonych cech. U kobiet,
  • Odpowiedz
  • 0
@eschatoestetyzm No widzisz przegryw to taka "spasiona maciora" tylko w męskiej wersji. I jemu i jej nie chce się zadbać o siebie.

@Dudleuss Za mało wiemy o tym koledze, może słabo wygląda albo poprostu mu śmierdzi z gęby. Ciężko powiedziec nieznając. Ogólnie informatyka, gry i tego typu tematyka rzadko budzi sympatię kobiet. Bajera na simsy moim zdaniem też nie wróży sukcesów. Przydałby się jakiś sport sylwetkowy, sztuki walki lub jakiś
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: czyli jednak wygląd ma znaczenie? Niski gość jest chyba z 170cm nie śmierdzi z gęby dba o siebie i chodzi na siłownię od 2 lat. Simsy taki przykład że sporo kobiet w to gra,ale normlanie grają też w cyberpunka,wiedźmina, Minecraft,lola czy asasyna.Jeszcze nie zauważyłem że ktoś pisał o testosteronie bo kobiety piszą o charakterze głównie.Ważny jest chyba jeszcze Netflix.Ja np próbuje zagdadywać że bardzo ciężko jest kobietą bo patriarchat
  • Odpowiedz
@Maximinus: @Czupaczupz: @eschatoestetyzm:
Wiele rzeczy, o których mowa w redpillu (nie blackpillu, bo blackpill to memowa teoria, kompletnie nie mająca odzwierciedlenia w realu) to prawda, ale jeśli serio myślicie, że higiena, dbanie o sylwetkę, ładne ciuchy i ciągła praca nad sobą (nad pewnością siebie, posturą, dykcją, itd) nic nie daje to żyjecie w jakiejś przegrywowej bańce obłudy, którą sami sobie wykreowaliście ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Dudleuss @eschatoestetyzm
Oczywiście że wzrost ma znaczenie im wyżej tym lepiej. Tylko sam wzrost to jakaś składowa wielu czynników a przykłady które podałem są po to aby stwierdzić że jeśli osiągasz sukces zawodowo/prywatnie to sam w sobie zaczyna mieć małe znaczenie. Prosta sprawa. Jesteś niski? Zadbaj o muskulaturę abyś nie wyglądał jak dziecko krasnolud>hobbit. Znajdź dobrą robotę i bądź normalnym pewnym siebie gościem a sobie spokojnie poradzisz. Możesz mieć 190cm,
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: no nie nad wszystkim da się pracować bo ja np mam 80iq,nie wiem ile mi zajmie zmiana charakteru bo psycholożka mówiła że nie widzi potrzeby abym regularnie chodził tylko jakbym chciał pogadać.Ogólnie jak wiadomo przegryw bierze się tylko i wyłącznie z lenistwa
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: +1 no do przegrywów nie przemówisz, oni już mają tak styki przepalone, są toksyczni bardziej niż większość tych znienawidzonych przez nie kobiet ale później płaku płaku bo nikt mnie nie lubi.
  • Odpowiedz
  • 0
@dymitrop Dobra od teraz bede pytał każdego z osobna czy uprawiał seks ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Dudleuss Przegryw nie bierze sie z lenistwa tylko z pecha genetycznego. Lenistwo to czynnik który nie pozwala im z tego wyjść. Zazwyczaj, nie mówimy tu o skrajnych przypadkach. Niezbyt rozumiem w czym tkwi problem w twojej psychice. Jak chcesz pogadac na priv to pisz, może coś doradze.
  • Odpowiedz