Wpis z mikrobloga

  • 1
@PogryzionyPrzezPokemony Skora już mowa o treningu. Jak byś potrzebował plan treningowy i rozpisanie diety wal na priv. Jedyne 99zł/msc :)

@kamilek98PL No tak to działa że kobiety pociąga prymitywna siła fizyczna więc jak nie masz wzrostu to musisz czymś innym nadrobić czyli mięśniami lub pieniędzmi. Przecież to nie wina kobiet że szukają najlepszej dla siebie partii a jak nie chce Ci się tego robić to się nie dziw że "nie masz powodzenia".
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: Kłamstwo popełniłeś w tym samym zdaniu. Badania mówią, że liczy się
1. Twarz
2. Wzrost
3. Sylwetka
W tej kolejności i żeby być materiałem na kochanka (to znaczy mieć szansę na przeżycie związku opartego o prawdziwą miłość a nie pieniądze) musisz posiadać wszystkie trzy. Przykładowo ja już odpadam po drugim tak samo jak większość tagu #przegryw. Walka o trzecie bez spełnienia drugiego jest bezcelowa.
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: ja próbuję to co zostało wymienione i nic mi to nie dało a jak się posłuchałem rad kobiet żeby iść do psychologa to psycholożka powiedziała mi że nie ma potrzeby abym regularnie chodził.Jeszcze dostałem rade od kobiety dzisiaj aby czytać książki psychologiczne aby dowiedzieć się co to miłość,ale tytuły żadnego nie podała
  • Odpowiedz
@giovvanni: Człowieku, masz szansę na normalny, szczery związek oparty o lojalność xD Tylko jeśli będziesz miał takie podejście do kobiet jakie masz teraz to jak spotkasz kiedyś jakąś fajną to od ciebie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@giovvanni Ja pierdziele ty mi mówisz o badaniach a ja z własnego życia znam przypadki gdzie tylko 1 lub 2 punkty są spełnione a goście są w spoko związkach.

@Dudleuss Nie słuchaj kobiet tylko szczerych kolegów z doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@giovvanni: Ja miałam złe doświadczenia z facetami całe życie i znalazłam normalnego, kulturalnego faceta, jesteśmy razem 3 lata i wcale nie zarabia 10k, nie jest „chadem” jak ty to nazywacie i nie zamieniłabym go na żadnego dwumetrowego chłopa
  • Odpowiedz
@Konstancjaaaaa: Nie mam podejścia tylko wiedzę. Niektórzy mówią że wiedza to przekleństwo i chyba faktycznie tak jest ale lepsze to niż dawać się zdradzać.
@alvaroZcamaro: badania>życie
To pierwsze to wynik metody naukowej pozbawionej marginesu błędu. Drugie jest skrzywione przez twoje postrzeganie i udawanie twoich kumpli, że w ich związkach wszystko jest w porządku. Nawet jakby nie było to oni mówiliby, że jest ok.
@Konstancjaaaaa: Napisałaś o nim normalny, kulturalny
  • Odpowiedz
@giovvanni: Czy ty wiesz na czym polega miłość? Właśnie na tym, że kochasz tą jedną osobę. I właściwie nadarzyła mi się okazja, żeby zmienić go na tego waszego mistycznego chada, bo nigdy nie narzekałam na powodzenie, ale zostałam z moim, bo go uwaga k o c h a m
  • Odpowiedz
@Konstancjaaaaa: Możliwe, że wśród nich istnieją takie, które wolą przeciętniaka od chada ale reszta koleżanek będzie takim powtarzać żeby wzięły lepszego i szybko się im udaje to pranie mózgu. Po drugie niektórzy też wierzą w krasnoludki, wróżki, jednorożce i inne takie. Nie ma dowodów za nimi albo przeciwko im, pewności ich nieistnienia nie ma ale niektórym to nie przeszkadza wierzyć, że istnieją.
Niektórzy wierzą, że istnieje dziad z brodą latający na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@alvaroZcamaro: no ale mordo nie czytasz tego co ja piszę, ja robię te wszystkie wysrywy co napisałeś. Chodzę na siłkę regularnie od lat, do tego sztuki walki od kilku lat. Zarabiam więcej niż 80% społeczeństwa. Co mam jeszcze jakieś fikołki i stanie na głowie robić żeby mnie jakaś samotna matka przyjęła? XD

Już sami się gubicie z tymi wywrywani. Raz liczy się charakter i osobowość, raz siła fizyczna i pieniądze zależy
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: Lol w jakiej wy bańce żyjecie..
Jak jesteś brzydalem to ani fryzura ani siłownia ci zbyt wiele nie da. Kobiety mają tak wysokie mniemanie o sobie, że mamy bardzo niski margines błędu. Lepiej zacząć wbijać kobietom do głowy, że vagina nie stawia ich z góry na piedestale
  • Odpowiedz
@Konstancjaaaaa No widzisz ja doskonale mówiłem o takiej kobiecie jak ty xD oczywiście że należysz do tych 3,5 miliarda różowych, które zamienią obecnego faceta na lepszy model. Według screena nawet się do tego przymierzasz ale #!$%@?, dalej będziesz mi odwracać kota ogonem, że wcale tak nie jest xD jak prawdziwa różowa.
  • Odpowiedz