Wpis z mikrobloga

  • 1
@kamilek98PL "Raz liczy się charakter i osobowość, raz siła fizyczna i pieniądze zależy co wam do narracji pasuję"

Wszystko się liczy, ty jako osoba to składowa wielu czynników. Nie mogę nic o Tobie powiedzieć bo nigdy Cie nie widziałem. Kto wie jak zachowujesz się na żywo. Mój obrazek nie gwarantuje sukcesu jest tylko memem ale z pewnym przesłaniem. Żeby wszystko opisać trzebaby chyba wypracowanie pisać na 10 kartek a4.

@mathias94 "Jak jesteś
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: czasy się zmieniają... do późnych lat '00 kobieta miała do wyboru nie więcej niż swoje grono znajomych, plus bała się przylepienia łatki puszczalskiej a teraz tinder, badoo itd. co śrubuje ich wymagania do niewyobrażalnych wręcz poziomów co przeciętnemu facetowi odcina jakiekolwiek kontakty w celach towarzyskich... nie wiem jak ty, ale ja jak chodzę po ulicach/galeriach zauważam tylko takie pary gdzie laska ma do 160cm ale gość musi lekkim #!$%@? mieć
  • Odpowiedz
Ten to dopiero chodził na siłownię, do fryzjera, miał ładne ubrania i pracował nad sobą


@eschatoestetyzm: to tak jakby ktos mówił, że nie opłaca się w ogóle starać o jakąś niezłą pracę, bo istnieją ludzie co dostali fortuny od rodziców
  • Odpowiedz
  • 0
@Judger2 "śrubuje ich wymagania do niewyobrażalnych wręcz poziomów co przeciętnemu facetowi odcina jakiekolwiek kontakty w celach towarzyskich."

Czyli każdy typ teraz który ma laske jest na niewobrażalnym poziomie? Nie zauważyłem. Większość z was wynajduje jakieś instagramerki 9/10 i przez ich pryzmat postrzega inne dziewczyny. Światem rządzi prawo popytu i podaży i typów musi starczyć dla wszystkich kobiet więc nie każda będzie miała przystojniaka.

@kamilek98PL Chyba każdy wie że to mem i pojęcia
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: xD Jak ktoś chce mieć kolegów, przyjaciół, partnera/partnerkę to musi jakieś "starania" podejmować. Jak będzie się ukrywal w przysłowiowej piwnicy, to sami go nie znajdą. Nie wiem co w tym dziwnego? I to dotyczy obu płci.
  • Odpowiedz
  • 1
@RoastieRoast "One oszukiwały pieprząc, że liczy się "poczucie humoru" i traktowanie kobiet poważnie. Niech zobaczą jak to jest być kiwanym."

Kto to jest one, jeżeli ta konkretna osoba cie wykiwała a teraz ty ją to rozumiem. Kiwanie losowych osób za to że mają pipe między nogami to jak przekopywanie każdego napotkanego ratlerka bo ileś lat temu cie jakiś ugryzł.

@eschatoestetyzm "Właśnie dlatego nie warto starać się na polu matrymonialnym."

No i tu
  • Odpowiedz