Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #incel #blackpill #rant #tfwnogf
Serio ludzie co się dzieję z tym światem? Dlaczego dla normika/przegrywa jest tak trudno znaleźć dziewczynę? Mam 17 lat, 172 cm wzrostu (już nie rosnę) i chyba nigdy nie znajdę tej mitycznej dziewczyny. Żadna nigdy nie była mną zainteresowana, a ja nawet nie jestem aż taki brzydki, dbam o siebie jestem szczupły itd. Mam zainteresowania, dużo podróżuję, dużo czytam, dobrze się uczę i mam niezłe poczucie humoru. I #!$%@?, do tej pory każda mnie odrzuciła, a pytałem już ponad 10 dziewczyn. Mam od tego wszystkiego depresję, popęd seksualny mam olbrzymi, a jedynie ręka mi zostaję. Do dupy jest być facetem. Czego to ja bym nie zrobił, żeby tylko mieć tą dziewczynę. Baby to jednak mają, #!$%@? w życiu łatwo, każdy ich tylko pożąda, simpuje dla nich, a co z nami facetami? Jak nie jesteś Czadem to wszyscy mają ciebie w dupie, tylko sznur zostaję. #!$%@?ć ten cuckowy świat. Blackpill jest #!$%@? prawdziwy, a jak się nie zgadzasz to jesteś w błędzie i kropka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bfc9acf770ef000bed56b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 78
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam depresje przez to że byłem popychadłem sebków i oskariatu. Pewnie niedlugo zamkną mnie w psychiatryku. Nie przejmuj sie duperami stary to nie ma sensu i tak nic nie zdzialamy ja miałem "dziewczyne" tylko jest problem zalozyla sie z kims o 100 ziko ze ze mną bedzie przez 2 tygodnie pod koniec mnie wyśmiała i powiedziała że jestem spierdonem wtedy nauczylem sie nie przejmowac takimi rzeczami (wiem że nikt
@ttbt: Jakiekolwiek? Brzydka nie jestem i nie patrzę na facetów, którzy tylko walą konia i grają w gry. Moje koleżanki również. Mój facet ma mase zainteresowań, od historii po gry, asg i auta. I gdybym nie mogla z nim o niczym porozmawiać to by byl sam. A trzy lata już z nim wytrzymuje. A do waszego mistycznego „chada” mu daleko
@Konstancjaaaaa: mozesz jeszcze po krotce opisac jakie zainteresowania sa wazniejsze dla kobiet od faceta ktory jest chadem? :) chetnie sie dowiem :) mam przystojnych kolegow ktorzy sa nudziarzami bez zadnych zainteresowan no moze poza piwem, czasem meczem i jeszcze raz piwem :) jakos nie narzekaja na brak zainteresowania od jak ty to napisales/napisalas "normalnych kobiet" :D
@AnonimoweMirkoWyznania: 172 to już normalny wzrost, nie daj sobie wmówić niepotrzebnych kompleksów. A co do zainteresowania dziewczyn, to niestety mogą na niego liczyć nieliczni faceci. Cała reszta musi zabiegać i się starać by w końcu z którąś coś pykło. To jest właśnie blakpyl, ale gdyby to było złe to by Pan Bóg inaczej świat stworzył.