Wpis z mikrobloga

@cendrek: gratuluję Mirku. Opowiesz coś więcej? Co się zmieniło, w jak głębokim kanale byłeś jeśli chodzi o alko, jak poradziłeś sobie z trudnościami z odstawieniem?
  • Odpowiedz
  • 10
@meltdown: Tak w dużym skrócie to po dwumiesięcznym ciągu odstawiłem alkohol i zgłosiłem się na odwyk, więc w odstawieniu pomogły mi leki.
Zmieniło się praktycznie wszystko, poprawiły się relacje między mną a rodziną, mam pracę która lubię, dziewczynę która bardzo kocham i ona mnie też( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie pokochałem życie
  • Odpowiedz
  • 16
@cendrek: generalnie nie miałem dużego problemu z alko na codzien ale jak już się dorwałem do alko co któryś weekend to robiłem z siebie błazna, błąkałem się po klubach, mieście, pubach, gadałem z randomami, potem menelami stawiając im flaszki często z urwanym filmem i budziłem się w autobusie zmarźnięty gdzieś na pętli. O ile było to zabawne mając 23 lata to już przy 33 jest żenujące.

No i te wielodniowe kace
pywc - @cendrek: generalnie nie miałem dużego problemu z alko na codzien ale jak już ...

źródło: IMG_1351

Pobierz
  • Odpowiedz
@cendrek: Szanuję, ja planuję rzucenie ASAP, ale muszę na razie schodzić z dawki bo już myślałem że mnie #!$%@? dzisiaj. Tylko pol litra wudeczki weszlo dzis. Okolo rok ciagu, minimum 4 piwka dziennie zeby w ogole zasnac.
  • Odpowiedz