Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pisałem mature podstawową z niemieckiego pare lat temu, ale nadal się uczę tego języka okolicy B2. Myślimy z dziewczyną nad emigracją, bo chcemy żyć spokojniej nie martwiąć się i oszczędzająć na wakacje

wszedłem na jakąś stronkę, gdzie było 15 najlepszych ausbildungów i tak patrzyłem ile tam mają tego od Informatikiera po policjanta i innych elektroników.

Pomyślałem nad bankkaufmann, elektornikier czy właśnie informatikier, bo praca w policji przy liczbie ich uchodźców to bym zginął w pierwszym roku xDD

Ciężko się załapać na Ausbildung znając tylko niemiecki? Dużo jest tam chętnych na taką edukację? Czy panuje tam ageizm i ja przed 30-stką byłbym tam odpadem i nikt mnie przez to nie przyjmie?

Myślałem nad aplikacją z polski jeszcze, a potem jakby się udało to wtedy ogarnianie mieszkania i wszystkich potrzebnych rzeczy.

#emigracja #niemcy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf813ef770ef000bed55e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 30
OP: @SzczepanB: Musisz być ciekawym człowiekiem, bo sam napisałem

"@SzczepanB: Musisz mieć ciekawe życie, naliczyłbym z 10 multikont w przeciągu pół roku i wpisy podobne, odnośnie emigracji i różowychpasków xDD

Widać w jakich obszarach kuleje u Ciebie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

I to było o Tobie, a mimo to dałeś mi plusa xDD Świetnie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @SzczepanB: I pisze to typ, który pyta czy w wieku 34 lat można rozpocząć pracę jako kierowca ciężarówki XD

Ok gościu widać, że albo trollujesz albo masz smutne życie. Ale jedno drugiego nie wyklucza, więc nie wiem w sumie czy współczyć, bo od dłuższego czasu przewijają się te same tematy przez Twoje multikonta, aż czekam aż to spadnie z rowerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: