Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem w tym roku na masażu erotycznym i mi się podobało, szczególnie niektóre momenty, pomyślałem sobie kilka razy, że fajnie jakbyśmy się teraz zaczęli ruchać. Jestem prawiczek 23 lvl, i się zastanawiam nad pójściem na divy, niby wtedy sobie powiedziałem, że raczej nigdy nie pójdę ale jednak brakuje mi seksu. Iść czy nie iść, co myslisicie, jest ktoś w podobnej sytuacji? Na tinderxe niby jakieś pary są ale co z tego jak i tak się ciężko umówić a jak już dochodzi do spotkania to się kończy znajomość po pierwszym
#divyzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf52a7f770ef000bed556e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym poszedł. Sam straciłem prawictwo w wieku 22lat, wtedy też wpieprzyłem się w 10 letni, toksyczny związek, przez który zmarnowałem sobie zdrowie i wpadłem się w nałogi i depresję, a w końcu zostałem sam jak palec. Z perspektywy czasu myślę, że lepiej było pochodzić najpierw na #!$%@?, może wtedy inaczej podchodził bym do seksu i tego #!$%@? związku.
@AnonimoweMirkoWyznania: divy sa fajne. Polecam poczytac tag divyzwykopem i zrozumiesz, ze to nic dziwnego, ze sie na divy chodzi xD Po co starac sie o laske żeby tylko zaruchac jak majac hajs wystarczy zaplacic dla divy + mozesz sobie wybrac jaka chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chodzenia na masaze erotyczne to nie szanuje (°°
SzklanyRogal: Ja mam problem z poznawaniem ludzi, jeżeli chodzi o kobiety to w ogóle masakra, nie umiem flirtować itp, jedyna randka z tindera na jakiej byłem to była taka katastrofa że o następnych na razie nie myślę, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy byłem na kilku masażach erotycznych i kilka razy u normalnych prostytutek, zmieniło się jedynie to że sex przestał być obsesją, tzn nadal mam potrzeby itp. ale poznałem już jak