Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie ryczącego kaszojada na balkonie to ten sam poziom co palenie na balkonie, żeby mi w mieszkaniu nie śmierdziało, niech cuchnie innym. Albo prowadzenie głośnych rozmów przez telefon tak żeby cały blok słyszał. Jeszcze grilla rozpalcie XD
Polskie święte krowy, ja mam bombelka więc mi wszystko wolno, a Ty cierp i się dostosuj.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #antynatalizm
dondon - Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie rycząceg...

źródło: comment_1623156918mt5PRVBoGDLWVhIJlQbz5k.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Weretek: @badtorro: @wiewior_s: @patchupdate: @kryptonim_putas: @petedendo: @Prezydent_Polski:
Zbiorczo do wszystkich bo macie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chodziło o trzymanie drącego się dzieciaka na balkonie, albo innej części wspólnej (tak balkon to nie w pełni Wasza własność). W pełnie się zgadzam, że kupując mieszkanie w bloku piszesz się na pewne zasady i jedną z nich jest elementarna kultura.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: bardzo dobry komentarz, gratuluję. A OP niech się wyprowadzi do lasu, będzie miał ciszę. Nolajfy myślą że cały świat będzie taki jak im się wyobraża w piwnicy. Aspołeczne socjopatyczne typy. Na szczęście możecie sobie tu tylko łkać jak wam źle bo dzieci płaczą XD a cywilizowany świat wie dokładnie to co pisał kryptonim_putas... A jak was nie stać na dom w lesie to co zrobić? Ano nic, dalej frustrować
  • Odpowiedz
Ja staram się, aby moje dziecko było spokojne na tarasie i zabieram je jak jest za głośne, ale zapraszam każdego przegrywa tutaj do posparowania się w sądzie jak wam coś nie pasuje. Jesteście tak na prawdę tylko odpadem, który większość ma w dupie. A z tych antynatalistów to już totalnie mam bekę - swój seksualny abstynentyzm próbują jakoś usprawiedliwić XD Po prostu bądźcie ładniejsi przegrywy i zacznijcie się myć.
  • Odpowiedz
To samo można powiedzieć o pieskach wypuszczanych na balkon i ujadających całe dnie ...


Piesek nie będzie płacił składki na twoją i moją emeryturę, nie sfinansuje opieki zdrowotnej swoją pracą i nie będzie świadczył usług moim potomkom.
@macs_9:
  • Odpowiedz
@HAL__9000: A ty jego brak? Po pierwsze, jak ostatnio patrzyłem za okno, to nie wyglądało na chińską republikę ludową. Po drugie wolność człowiekowi gwarantuje konstytucja, także do podejmowania decyzji o zakładaniu rodziny, co więcej ona nawet gwarantuje tej rodzinie szczególną ochronę. A tak bardziej na chłopski rozum? Człowiek jako istota biologiczna dąży do przekazania genów dalej. Z czysto samolubnych bo chce. Z innych: Bo chce komuś przekazać dorobek życia, chce,
  • Odpowiedz
@dondon: a co masz zrobić jeśli wszystkie domowe sposoby zawodzą? Ja wiem ze matka Madzi znalazła jeden prosty sposób ale jednak chcialbym żeby ktoś mi podał szklankę wody na starość #pdk. I nie mówię o tym żeby dzieciak siedział 8h na balkonie, ale jeśli 1h ci przeszkadza to nie oni są tutaj problemem
  • Odpowiedz
tak bardzo w------e z dwójką dzieci mam na wasze internetowe lamenty xD Chyba każdy rodzic z drącymi się dziećmi ma w------e no opinie innych


@WyjmijKija: każdy patus ma w------e na to, że wszyscy wiedzą, że jest patusem.
  • Odpowiedz
@dondon: często przesiaduję w różnych apartamentach i z paleniem na balkonie nie jest tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) w nowszym budownictwie nie ma problemu z paleniem na balkonie, przestrzeń pomiędzy balkonami jest lepiej zorganizowana
  • Odpowiedz
Ten i poprzedni wątek doskonale pokazuje, że Polacy jako ogół nie są nauczeni korzystania z przestrzeni wspólnych. Jeden ważniejszy od drugiego. Po części winię za to obecny rząd, bo dzięki niemu wszelkiej maści chamstwo zaczęło sobie za dużo wyobrażać.
  • Odpowiedz
codziennie o tej samej porze co kaszojad, odpalam muzyczkę na pełny regulator z balkonu


@v1lk: ja tam bym poczekalnia jak kaszojad uśnie - więcej zabawy¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz