Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie kciuki za Spajka.
Dzisiaj rano w ogrodzie dostał ataku padaczki, pierwszy raz w życiu. Obydwoje byliśmy przerażeni. Atak ustąpił po minucie chociaż wydawało się jakby to była wieczność. Jesteśmy już po wizycie u weta, wyniki badań ma idealne, cukier idealny. Czekamy na wyniki dalszych badań a jak one nic nie wyjaśnia to będziemy robić następne. #psy #pokazpsa #zalesie
Spajkodron3000 - Mirki trzymajcie kciuki za Spajka. 
Dzisiaj rano w ogrodzie dostał a...

źródło: comment_1623147855V3Z5WapvF7efLlXZR2k0pw.jpg

Pobierz
  • 37
@Spajkodron3000: Nie chcę podważać tego co mówi ten lekarz ale gdybyś czuła, że lekarz nie do końca daje radę to zawsze niezłą opcją jest konsultacja u innego specjalisty. Jeśli ten lekarz daje radę to się go trzymaj ale jak coś to konsultacja gdzie indziej nie zaszkodzi. To tak na wszelki wypadek piszę.
@luk04330: Wiem, mój weterynarz jest spoko jeżeli chodzi o jakieś proste rzeczy w stylu zatrucie pokarmowe czy szczepienia. Niestety wydaje mi się, że to może go przerosnąć bo nie ma u niego nawet możliwości zrobienia echa serca. Umówiłam się na konsultacje w klinice pod Warszawa, drugi pies mial tam zabieg na dyspazje, liczą sobie niezle ale to specjaliści.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: poinformowałabym od razu hodowcę i jeśli nie będzie to jednorazowy atak to bym bardzo zadbała by hodowca poinformował o tym na swoich stronach że z tego poloczenia od tej suki wyszła padaczka i przede wszystkim poinformował innych wlaścieli szczeniąt z tego miotu.
Jeśli labki mają internetową bazę padaczki to też zadbałabym by to go tam umieścić.
Padczaka może się zawsze zdarzyć nawet najlepszym hodowcom, nie ma na nią testów genetycznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: wiadomo czasem od jakieś głupoty potrafią się zdarzyć jednorazowo.
Niemniej gdyby było inaczej (czego nie bardzo życzę) to bardzo ważne jest by hodowca nie ukrywał tego faktu i nie próbował Ciebie do tego namawiać.