Wpis z mikrobloga

kobiecie to wytłumacz nie mnie XD


@#!$%@?: tępemu człowiekowi trudno cokolwiek wytłumaczyć. Od lat sikam do umywalki, różowa o tym wie i nie przeszkadza jej to. Po wszystkim opłukuję umywalkę, a co jakiś czas mycie. Nic nie śmierdzi, nic nie zalega. Nic się nie dzieje. Jest OK.

@Jasnoniebieska ale przecież nikt nie sika Ci na twarz, tylko do umywalki, z której wszystko ścieka wraz z płynącą wodą.
się tylko wtrącę: po co? po jaką cholerę sikać do umywalki, wtf?

@fizzly:
Mi się zdarzyło w mieszkaniu kilka razy odlać się do (pustego) zlewozmywaka jak różowa okupowała drugą godzinę łazienkę, lepsze to niż zeszczać się w spodnie. Czasami korzystam też gdy nocuję u rodziców na wsi. Mój stary pokój jest na piętrze, jedyna łazienka jest na parterze a ja pochlałem z kumplem i wstaję kilka razy w nocy to żeby
@fizzly: W syfonie znajdują się bakterie, które potem pożywiają się tym, co znajduje się w moczu. Gdzie ja sobie zaprzeczyłem?

Jak oblejesz gówno wodą destylowaną po czym próbka tego gówna potwierdzi obecność bakterii to implikuje to, że w tej wodzie były bakterie jeszcze zanim ją rozlałeś?
@lol3pdg: #!$%@?, rzeczywiście. Tak klepany do bólu od dziesiątek lat mit, że nawet nigdy tego nie weryfikowałem. Dzięki za "zmuszenie" do doedukowania się.

A small 2014 study examined 65 #!$%@?’ urine samples. Some subjects had urinary tract infection symptoms. The study found that 80 percent of the samples grew bacteria, many of which were naturally present in the bladder.


While some urine samples contained very low bacterial levels, the bacterial presence