Wpis z mikrobloga

Można by zrobić dość ciekawe studium psychologiczne na przedstawicielach tagu #przegryw. Obecnie zachwycają się wystawianiem niewinnych niczego dziewczyn przez Tinder uzasadniając swoje zachowanie tym, że byli gnębieni w szkole. Podejście trochę jak u patusa, którego nikt nie szanuje w jego klasie i traktuje jak śmiecia, który wyładowuje się za to gnębiąc młodsze roczniki bo jest od nich większy.

Gloryfikacja tego typu zachowania tylko pokazuje ile faktycznie wart jest "charakter" osób, które narzekają na wyimaginowane powody bycia odrzucanym. W dość zasadny sposób udowadniacie, że nie Wasz niski wzrost czy wygląd jest tym co odpycha, a jeśli tak to nie aż tak jak wasz podły charakter.

Tym bardziej smuci fakt ogólnego poklasku wobec tego rodzaju zachowań i wpisów. Plusuje je sama śmietanka "pokrzywdzonych." Niesamowite, że skoro argumentujecie swą zgorzkniałość i popieranie bzdur typu #blackpill czy #redpill byciem "gnojonym" czerpiecie radość z czytania screenów gdzie stulejarz umawia się z kimś i nie przychodzi czy wyzywa przypadkową dziewczynę od grubasek po czym stara się usprawiedliwić tego rodzaju podłe zachowanie bo #p0lka śmiała szukać przystojnego i zrównoważonego chłopaka.

Zróbcie sobie przysługę. Zamiast pogłębiać się w szukaniu ujścia frustracji w tego typu zachowaniach, postarajcie się znaleźć pomoc dla siebie. Nawet jeśli nie stać Was na prywatnego psychologa, na pewno da radę skonsultować się na NFZ. To co tutaj się wyprawia już dawno przebiło poziom mułu ale teraz osiąga nowe poziomy dna.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 229
@kfiatek_na_parapecie: to, że w przypadkach indywidualnych wyborów życiowych te blekpilowe tendencje i dogmaty są gówno warte. Opieracie te zezwierzęcone bzdury na paru badaniach, które wykazały to, co oczywiste - jak pokażesz ludziom zdjęcia brzydkie i ładne to wybiorą ładne. W świecie rzeczywistym zaś ludzie są trójwymiarowi - może dlatego ja mam wywalone na bradów pitów tego świata, szczęki, zakola, zasoby i inne głupoty. Ja, jak i całą reszta ludzi, których spotkałam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia: wiedziałem, paru idiotów otagowało #przegryw coś, co nie miało niczego wspólnego z przegrywem, a jak im to wytknąłem, to usuwali moje komentarze, a oczywiście jedna z hejterek nie mogła przepuścić takiej okazji, żeby po raz kolejny nie zgeneralizować na wszystkich przegrywów.

Ciężko jest mi uwierzyć, że to nie była celowa akcja.
@Phyrexia: Blackpill to śmieszne bro science. Też zrobiłem swój eksperyment na tinderze i zamieściłem długi wpis o tym. Przegrywom nie chciało się czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Część była nieźle wkurzona.
Te debile nie czają, że swoim podłym zachowaniem uczą wystawione dziewczyny do bycia podłym wobec innych bogu ducha winnych chłopaków. Tacy zgnojeni przez różowe później lądują na wykopie i wyżywają się na innych laskach z tindera.
@bigdickdilemma: Z pozostałych wpisów tych osób wynika, że są bardzo aspołeczni i zachwycają się dręczeniem innych (bardzo często udzielają się pod tagami patostreamów). Tego typu teorie służą wmawianiu sobie nawzajem, że bycie odludkiem to nie ich wina. Po czym przerabiają to w jakąś filozofię.
@Phyrexia: Ogólnie co z tego blackpilla zrozumiałem to to, że ludzie chcą być z ładnymi ludźmi, ale się do tego nie przyznają ( ͡° ͜ʖ ͡°) No szok normalnie!

A cała ta "nauka" o kwadratowych szczękach i atrakcyjności to śmiech na sali. Przegrywy nie mają wykupionego dostępu do tych publikacji i nawet nie znają angielskiego.
Homo sapiens istnieje 800 000 lat. Skoro gadzie mózgi kobiet zawsze ciągnęły
ale chłopa to już z 15cm wyższego mieć musi


@an0nisnanana: w życiu spotkałam jednego chłopaka poniżej 165, był to znany lubelski karzeł-metal, miał jakieś 120 i chodził w skórze, pozdrawiam ekipę z placu Litewskiego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GordonSzamlej:

w życiu spotkałam jednego chłopaka


Aaa to ta słynna miłość do mężczyzny zaczyna się od 165cm wzwyż? (ʘʘ) To spoko, jak spotkałaś tylko jednego, czyli na pewno nie ma ich więcej i to tak, jakby nie istnieli i nie cierpią z powodu odrzucenia przez hipergamiczne samice. Masz tu innego, który stara się jak może prowadzić normalne życie, ale jest bez przerwy odpychany przez kobiety. Oczywiście nie